Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ennyire utálják a...

Tényleg ennyire utálják a lányok az alacsony, vékony alkatú fiúkat, még, ha ezek a fiúk nem ilyen páwák, hanem kedvesek és rendes kapcsoaltra vágynak, akkor is így van ez?

Figyelt kérdés
Nincs önbizalmam, mert mindenki szijda a fajtámat, pedig ez genetika, olyan, mintha valaki magas vagy kövér lesz mondjuk. Én csak szeretném a párom megtalálni, az abaj, hogy sokan támadtak már, mert gondolom könnyebb bántani a kisebbet, mint egy nagy darab kigyúrt vagy kvöér fiút, aki úgyis megveri őket, ha belékötnek. De már egyre kisebb önbizalmam van, hiába csókolóztam már lányokkal, sézpekkel is, valahogy úgy érzem, kevés vagyok nekik, így sosem lett kapcsolatom még, szóval nem volt igazi járásban részem, csak egy távkapcsolatom volt egyébként eddig, de úgy, hogy sosem tudtunk találkozni.
2013. szept. 15. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
2013. szept. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Növessz golyókat és ismerkedj!
2013. szept. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Már mindenki megsajnált itt azt hiszem az elmúlt egy évben.
2013. szept. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
van baj...
2013. szept. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az a feltételem, hogy a férfi ne legyen nálam vékonyabb. Keress alacsony, vékony lányokat. Edzeni edzhetsz, hogy kicsit vastagodjál.
2013. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem érzed magad betegesnek, amiért ezt napi 5x idefosod?
2013. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
nem, nem az alacsony fiúkat utáljuk, hanem a nyafogó lúzereket, akik a gép előtt rínak folyton
2013. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Nekem se volt baratnom meg :/ igen ge.c.iseg kissebbel "gyengebbel" gen.yoskodni
2013. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy egyszer szívesen belenéznék ennek a gyereknek a felhasználójába... kíváncsi lennék, hogy hány oldalnyi ilyen sírós kérdést találnék... Olyan 10-re tippelek.
2013. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Sárkány, szerintem több!

És tuti, hogy csomó felhasználója van. Volt olyan nap, hogy az időkorlátra fittyet hányva ontotta a kérdéseket. :D

2013. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!