Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miből vehetem észre, ha...

Miből vehetem észre, ha tettszem egy pasinak?

Figyelt kérdés
Mit figyeljek rajta?? Beszéde milyen?? Vagy egyáltalán küld valamilyen jelt?? Adnátok értelmes válaszokat.

2013. szept. 14. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ha nem veszed észre...
2013. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Tájszólással kezd el beszélni.
2013. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A. Bundy ***** válasza:
ha meglát akkor, nagyon durván az ellenkező irányba szalad és üvöltközben mint akit három kígyófejű kutya kiméra üldöz abból.
2013. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értelmeseket
2013. szept. 14. 20:34
 5/14 anonim ***** válasza:
pasz, én mindíg lesném ... :)
2013. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A. Bundy ***** válasza:
majonézt és szalonnát eszik, újhagymával, abból észre lehet venni ha érdeklődik irántad.
2013. szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Folyamatosan igyekszik figyelni Téged, esetleg keresi a szemkontaktust, mosolyog. Ha naponta találkoztok (pl. osztálytárs, csoporttárs stb.) köszön, esetleg próbál beszélgetni Veled stb.
2013. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
elfelejtettem megemlíteni hogy szoktak ugatni is olyankor a melegek meg nyávogni.Tesznek egy kört körülötted megszagolnak és levizelnek.
2013. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
viccet félretéve meg van amelyik zavarba van sokat néz téged nem nehéz észrevenni
2013. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A kérdésedre nem létezik válasz. Olyan nincs hogy egy pasi azt csinálja hogy ... ha tetszik neki egy lány.

Olyan viszont van, hogy a Kovács Tibor így jelzi, a Töth Géza meg amúgy. Személyfüggő.

De ha példákat vársz én el tudom mondani, én mit csinálok.

Nézem, bámulom, de abszolút nem adom tetszésem jelét, amíg nem gyűjtök elég bátorságot ahhoz, hogy oda merjek menni hozzá valamilyen indokkal. Innentől kezdve már egyértelműsödik a dolog.

2013. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!