Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális, hogy most kezdenek...

Normális, hogy most kezdenek vonzani a fiatalabb fiúk?

Figyelt kérdés
20 vagyok, és nagyon szokatlan, mivel idáig mindig az idősebb (max 30as) férfiak érdekeltek, az első barátom is 6 évvel idősebb volt nálam 4 évvel ezelőtt. Az érettebbeket kerestem....de végúlis azért van ez, mert talán belekóstoltam az éretteb férfiak hűtlen, csaló életébe és már nem is annyira vonzó a társaságuk.. Leröhögöm én is magam, de egy 2013as Justin Bieberbe belekóstolnék.. vagy azért van ez, mert kb fél éve nem voltam senkivel?
2013. szept. 11. 23:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nanaaa... jó, nem Bibin van a lényeg, amúgy nem stílusom, csak plnak írtam, mert nem tudtam, hogy írjam már le ezt a fiatal fiú kort. 19en felüliekről van szó amúgy, semmi pedoteddy.
2013. szept. 12. 00:16
 12/17 anonim ***** válasza:
Írd le úgy, hogy fiatalabbnak néz ki a koránál. Nem csak azért írom, mert itt rengetegszer találkozok sajnálkozással, de sokan vagyunk, akik egyszerűen "gyerekesebbnek" néznek ki, tehát nem annyinak látszom én sem, mint amennyinek kinézek. Ezt később értékelni fogom, de most inkább hátránynak élem meg.
2013. szept. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Van benne valami, tehát igen fatalabbnak kinéző pasikról van szó, akik nem haladjàk meg a 24. életkorukat.
2013. szept. 12. 09:35
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a fiatalabbakhoz vonzódsz, hisz a 19 az szinte 20 :) Inkább csak a kölykösebb kinézetű srácok ragadják meg a fantáziád és nem az érettebb arcvonások. Nincs ezzel semmi baj, az ember állandóan változik.


Nekem is volt olyan időszakom, amikor az idősebbek tetszettek, most meg pont fordítva.

2013. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én 26 leszek de kb 20-nak nézek ki. Na kérdező? :D
2013. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én miért nem találkozok ilyen nőkkel?
2013. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mert nincs szerencséd.
2013. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!