Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok van akinek bejönnek a...

Lányok van akinek bejönnek a rockerek pedig nem rocker?

Figyelt kérdés
szóval csak annyi hogy 17 soros a bakancsom :D és ezt úgy hordom hogy lehessen látni :) és úgy öltözködöm mint egy rocker mert annak is hiszem magam :D lánc meg minden f"szom pl ha találkoznátok egy ilyen emberrel és tetszene leszólítanátok,vagy mit csinálnátok? mert nekem sokszor volt olyan hogy mosolygot rám pl egy lány egész úton mikor a metrón voltam vagy állandóan nézegettet, de nem akartam oda menni hozzá mert lehet hülyének nézz és azért mosolyog vagy néz meg éppen :D vélemény?
2013. szept. 9. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem a stílus a döntő nálam..
2013. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
akkor mi?
2013. szept. 9. 17:30
 3/14 anonim ***** válasza:

A személyiség, hogy válaszoljak helyette.


A kérdéshez pedig annyit fűznék hozzá, hogy oda-vissza beválhat, de persze embere válogatja. Nekem bejönnek, mert én is egy szerszámos láda teljes tartalmát aggatom magamra és bakancsban flangálok.

2013. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hehe :D rendben köszi a válaszotokat! :)
2013. szept. 9. 17:36
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én barátnőim közül egynek sem jönnek be (nekem igen, de én rocker vagyok), sőt, taszítják őket - fogalmam sincs, miért.
2013. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Előző, mert valószínűleg él egy sztereotípikus kép a fejükben a rockerekről. Ami nem túl optimális, rájuk nézve.
2013. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten bejön:) csak mondjuk attól tartok ilyenkor, hogy én meg nem jönnék be egy ilyen srácnak :(
2013. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én bírom a rockot,az egész stílust,a rockereket is(vannak,akiknek a felfogásukon is érződik amúgy,és sokkal többet ér,mert van valami tartalma a beszélgetéseknek,legalábbis,úgy vettem észre eddig),mindent,viszont külsőre teljesen hétköznapi a stílusom/talán kicsit nőiesebb is/,aztán senki se nézi ki belőlem,hogy mi lapul mögötte..:D
2013. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően én sem vagyok rocker, nem szeretem, nem hallgatom és nem vonz semmilyen téren sem.


Viszont a buszon hazafele, egy nagyon rendesnek tűnő rocker sráccal szoktam utazni. Először a kedves tekintete tűnt fel nekem. A viselkedése is úriemberhez méltó. Utolsónak száll fel a buszra, átadja a helyét mindig a gyerekeknek és az idősebbeknek és tisztelettudóan köszön a felnőtteknek is. A haja két oldalt fel van nyírva, középen copfba van kötve a hosszú része és ő is mindig bakancsot, láncot, karkötőt és egyéb "csecsebecséket" aggat magára. Alapvetően az ilyen stílus messze áll tőlem, de az ő személyisége nagyon megfogott és a stílusa sem izgat e miatt. Sőt, mondhatni már egyedinek látom és elfogadtam így, ahogy van. :)


Ha a személyiséged megnyerő, felkeltheted egy olyan lány figyelmét is aki látszólag nem egy rock kedvelő típus.


17/L

2013. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem soha az életben nem tetszett még ilyen ember :D Nem hinném hogy fog is :D
2013. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!