Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok, hülyeség lenne...

Mit gondoltok, hülyeség lenne évfolyamtárssal randizni (egyetem)?

Figyelt kérdés
Mindketten az orvosira járunk, csak van köztünk 9 év korkülönbség (a javamra). Nagyon szép lány, egyszer-kétszer már beszélgettünk nem csak egyetemi dolgokról ( pl. elmondta, hol dolgozik a bátyja meg hogy elváltak a szülei... ). Hogyan közeledjek felé? HA randiznánk (netalán járnánk), és rosszul sülne el a dolog, akkor nem lenne kellemetlen utána az egyetemen? Úgy értem, attól félek, hogy megromlana a kapcsolat... nem szeretném, ha a hátam mögött "suttognának" a barátnői, barátai... Utána megváltozna a kapcsolat jó pár évfolyamtárssal.... nem?
2013. szept. 7. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elmesélem az én sztorimat...

Beiratkoztam a fő sulira és összejöttem az osztály tarsammal. A csaj alig járt be és mindig én irtam fel az órákra. Addig addig, hogy ugye összejöttunk és neki semmi se volt jó míg jártunk (ő akarta a kapcsolatot nagyon és nem tudom, hogy mire szamitott) Első végére szakitottunk, de úgy össze vesztunk, hogy inkább kiiratkozott azzal az indokkal, hogy "neki ez a szak nem is jó"...

Én igy jártam és tényleg nagy hiba volt belekezdeni. Ha te meg tudod vele beszélni, össze veszés nélkül a dolgokat, akkor probald csak meg nyugodtan... nekem nem sikertult, a lány kicsit a barbi világban ragadt :-/

2013. szept. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kócos boszorkány ***** válasza:
74%
Szerintem akárhogyan is alakul, ez csak és kizárólag a kettőtök dolga, nem hinném, hogy emiatt a többi évfolyamtársaddal másként alakulna a barátság. Én is jártam egyszer egy osztálytársammal, aztán szakítás után ugyanolyan barátok maradtunk, mint előtte és a többi osztálytársunk is ugyanúgy viszonyult hozzánk, mint mielőtt összejöttünk volna. Egy próbát megér, talán ne nagyon egyértelműen közelíts hozzá, hanem apró jeleket mutass felé, a hatását pedig majd megláthatod a lányon és el tudod majd dönteni, hogy van-e esélyed vagy sincs. Sok sikert!
2013. szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk.
2013. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
miért nem lövünk házi nyúlra?
2013. szept. 7. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!