Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti egyetem alatt mennyit...

Ti egyetem alatt mennyit buliztatok? És koliban, albiban vagy esetleg otthon laktatok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 16:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Albérletben laktam, lakok. Elsőben nem annyira sokat, inkább hazajártam bulizni. Második vége felé, meg harmadikban rengeteget. Volt egy lakótársam, aki szintén bulizós volt, és hát.... elég sokat ittunk:D Aztán összevesztünk vmin, és most máshol lakok, egyedül. Jön a negyedik, de annyi sok buli sztem nem lesz, max beülős helyek. Megint az jön, h otthon fogok bulizni. Meg persze, Szegeden, amennyiben felvesznek mesterire.
2013. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%
Csak szólok, hogy egy átlag egyetemista hétfőtől péntekig, mást se csinál mint bulizik, iszik, bagózik.
2013. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Azért nem hétfőtől péntekig:D De hétvége fele már igen.
2013. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
jövőre leszek egyetemista de úgy tervezem a 7 félévem után budapest már nem lesz ugyan az a város többé
2013. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nem tudom gáz-e de én péntekenként szoktam szórakozni menni, albérletben lakok, hétköznap elég sok beadandóm van, így nem nagyon érek rá szórakozni menni (tény, hogy elég sokan eljárnak)
2013. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nálunk mi volt...? Hétfőn orvosis buli, kedden közgázos, szerdán TTK-s, stb....
2013. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Otthon.

Első és második évfolyamon rengeteget. Kocsma, házibuli és egyetemi szervezett buli vegyesen. Szorgalmi időben heti háromszor, négyszer.

Harmadiktól a többség már magasabb óraszámban dolgozott suli mellett, így a bulik is ritkultak kb. heti egyre.

Negyed-, ötödévfolyamon pedig már csak szinte a vizsgákat ünnepeltük meg.

2013. aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Csak szólok, hogy egy átlag egyetemista hétfőtől péntekig, mást se csinál mint bulizik, iszik, bagózik."


Nem tudom, te miről beszélsz, én heti 2-3 napban 8 órát dolgozom nappali mellett, így is alig jövök ki pénzből, mikor/miből buliznék? A legtöbb ismerősöm is hasonlóan van, nem tudom, te miről beszélsz.

2013. aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
vizsga időszakban meg másfél hónapra eltűnök a világ elől, ki sem mozdulok és senkivel sem beszélek még neten sem, utána jöhet a 3napos ivás XD
2013. aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ő az átlag egyetemistákról beszélt. :) Én munka mellett nem tudnám csinálni az egyetemet. A munkát nyárra halasztom.
2013. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!