Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a szépség relatív, akkor...

Ha a szépség relatív, akkor mi az oka annak, hogy egy fiúra 6 lány is tapad, míg egy másik fiút egy lány sem akarja még akkor sem, ha a fiú kezeményez a lányoknál?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
A relatív szócska azt jelenti, hogy nem lehet kijelenti, hogy mindenki szerint csúnya, nem pedig azt, hogy 50-50%-ban jön be az embereknek.
2013. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
minden relatív de az tény hogy a rondáknak nehezebb :D
2013. szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az egyiknek jó a stílusa,kisugárzása, a másiknak nem.
2013. szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Ennyi erővel miért nagy szám a CoD és a BF3?

Miért a golden retriever az egyik legszebb kutya?

Miért ronda Kiszel Tünde?

Mert van egy dolog ami az emberek többségének tetszik, illetve, nem de ennek a dolognak az ellentettje is tetszhet, illetve nem egy másik embernek.

Miért utálják a legtöbben a sulit?

Nincs olyan, hogy ez meg ez nem tetszik senkinek, ez meg mindenkinek. Csak pl. az egyik csaj több embernek tetszik az átlagnál, de nem mindenkinek+ lehet, hogy tetszik neki, de nem 100-asra hanem csak kicsit feltűnő. Ja tényleg ha kipakolják a melleiket, az elég feltűnő lehet, hogy azért.

2013. szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Na aki leszavazott engem meg a negyediket, azt akasztanám föl és rugdosnám szarrá. Mi a kva anyátok nem volt igaz abból amit írtunk ti parasztok?
2013. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De attól még van aki nagy arc, és azért bírják sokan, mert olyan amilyen.
2013. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszettek olyan fiúk akikért látszólag egy lány sem volt igazán oda mert nem voltak tipikus "jó pasik" és a személyiségük sem olyan volt ami általában a legtöbb lánynak tetszik, de nem mertem kimutatni, inkább vigyáztam, nehogy kiderüljön, szóval valószínűleg fogalmuk sem volt róla, hogy én kedveltem őket. (Ez régen volt, ma már nem így viselkednék ha tetszene valaki.)
2013. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

azért nem annyira relatív mint amennyire gondolod :D


és egy férfi nem csak a külsejével lehet vonzó, míg egy nő szinte csak azzal (szexuálisan), evolúciós okai vannak ugye

2013. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!