Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez a lány is kamu?

Ez a lány is kamu?

Figyelt kérdés

[link]


[link] a facebook-os profil is kamu? meg a hotdog-os is? ha igen,ki lehet a képen?egy újabb külföldi lány?



2013. szept. 6. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem kamu:S
2013. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Én egy 13 éves nő vagyok" Hotdogon. Könnyezek :D

Kedvenc filmjei éjjel nappal bukarest, jóban rosszban = ha jót akarsz magadnak kerüld el messzire :D

2013. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen kamu, egy ilyen csaj nem márciusban regisztrált volna, és már több bejegyzése lenne
2013. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
zóna pocok :D :D egyébként akartam regelni hotdogra és ahogy megadsz magadról infókat úgy dobja össze automatikusan a bemutatkozásod szóval visszatérve akartam regelni de végül nem tettem :D
2013. szept. 6. 19:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Tuti kamu. Annyira szánalmas lehet aki ezt csinálja és h beleéli magát mintha ő lenne xd
2013. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"Én egy 13 éves nő vagyok" Hát ez bearanyozta a napom.. Nem is! A hetem! :DDD A 13 éves kölök lenőzi magát.. :DDD Legalább egy jót nevettem. :D
2013. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
hát én el tudom képzelni,hogy az,mivel a hotdogos képei többségének a sarkában ott virít a Tracyy felirat, ami valószínűleg a rendes neve
2013. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
# 7/7 a feliratra nem is figyeltem,akkor elég nagy az esélye hogy kamu,és aki csinálja még elég hülye is
2013. szept. 6. 19:29
 9/10 anonim ***** válasza:
[link] ezt a képet 100 millió helyen láttam már...szóval fake.
2013. szept. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen,most már tudom hogy fake,elvileg Andrea Botezatu az igazi lány
2013. szept. 7. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!