Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki ez a lány? Kamu vagy valódi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ez a lány? Kamu vagy valódi?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy tényleg az-e akinek magát mondja, mert volt egy állítólagos tesója is az oldalon aki egy kamuképes emo csávóka volt. (File_Moon) Szóval akinek egy rokona kamu... az maga is kamu? Nekem annak tűnik, mindenhol azzal van nagyra hogy ő finn, meg minden erről szól körülötte.

[link]


2013. ápr. 23. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy élő ember...Az más kérdés,hogy a saját magáról készült képet rakott-e ki valaki.De bármi elő fordulhat,lehet ő az.

Szerintem ezt a kérdést viszonylag hamar törlik,mert nem engedte,hogy az adatait közöld...

2013. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Illusi0n ***** válasza:

Ez a Meri nem kamu sztem, mert finnül ír.

Én tudok finnül. Kérd meg, hogy írjon valamit, lefordítom Neked priviben :)

2013. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Illusi0n ***** válasza:

A másik, hogy a finn "tinik", fiatalok gyakran néznek így ki (én kint éltem 4 évig), a Nightwish miatt (finn együttes).

A háttér dal is finn nyelvű!

2013. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nyilvános profilja van, belinkeltem, ezt miért kéne törölni? Nem szeretem ha átvernek, ezért szeretném tudni ki ő. Segítene valaki kideríteni? Hogy lehetne?


Finnül ennyit még én is tudok mint ő, pedig sose tanultam. de a tesója tényleg egy kamuképes srác volt. Azt sok helyen meg lehetett találni... De Meriről semmit nem találok.

2013. ápr. 23. 17:04
 5/10 Illusi0n ***** válasza:

Kérdező: olyan finn ételeket említ, és olyan a szóhasználata, amit pl a googlen nem találsz meg. Ez a része nem kamu!

Vagy baromi nagy energiát fektetett ebbe a profilba, és ismer egy finnt, akitől tud "hagyományokat", ismeri a kultúrát...mindennapokat.


Meglepően jól ír magyarul is! Ez meglepett. Régóta élhet itt (ha itt él).

2013. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kamu.:) Jók a képei, és ha magamból indulok ki, nekem is egy olyan kép van kitéve Hotdogon, amiről simán azt mondanád hogy 'a Googleról szedte'; pedig szerintem nála is csak arról van szó hogy tényleg a jó minőségű fotókat válogatta ki magáról.
2013. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ok, de akkor mi van a kamutesóval? Miért találna ki magának valaki egy tesót...? Vagy ez most hogy van?
2013. ápr. 23. 17:49
 8/10 Illusi0n ***** válasza:

Lehet, hogy így fejezi ki, hogy szeretne tesót xD

Amúgy meg attól még, hogy fent van több helyen a "kamutesó" képe, nem feltétlen az...Lehet modell, és visszaéltek a képpel, vagy lopták fcbookról...

2013. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igazi,a fake profilokat meg lehet ismerni van bennük valami szembetűnő
2013. szept. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos, habár már biztosan nem aktuális a kérdés, de én egészen véletlenül ráakadtam a facebook profiljára és egyből leesett, hogy ez ő. Fix, hogy nem kamu.:D
2017. ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!