Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Véletlen azt mondtam, hogy...

Véletlen azt mondtam, hogy leszbikus vagyok amikor egy srác bevallotta, hogy tetszek neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bepánikoltam és ez volt az első dolog amit ki tudtam mondani. Nem nagy hazugság, ugyanis lányok-fiúk is tetszenek, de semmilyen párkapcsolatom se volt még, soha.
2013. szept. 5. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

kérdezd meg:bevetted nyuszi?

pedig csak hülyültem!

2013. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tegnap történt, nem hiszem, hogy normálisnak tartana
2013. szept. 5. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:

valószínűleg a kommunikácójának egy olyan formáját kell választanod, amit az emberek gyakran használnak pl a beszéd.

De ha félsz akkor ott van a mai kistinik szerelmi életének helyszíne, a facebook chat. sok sikert! :)

2013. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy poénos megmondod neki, hogy hazudtál, vagy beleugrasz az egészbe és tovább játszod a leszbit :D Aztán ha esetleg összejöttök, kiálts fel meglepetten, hogy basszus, mégsem vagyok totál leszbi! És akkor majd nagyon menőnek érzi magát. És aranyos lesz.
2013. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen az a jelenet jutott erről eszembe, amikor a Skinsben Emily és Thomas egy bulin vannak, és akkor Thomas megkérdezi:

- Te melyik vagy?

- Meleg...őő Emily :DDDDD


Viccet félretéve, kérdező, lehet tudatalatt leszbikus vagy, csak még nem jött felszínre teljesen.

2013. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!