Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék elhívni egy...

Hogyan tudnék elhívni egy lányt, hogy szinte biztosan ne utasítson vissza?

Figyelt kérdés

[20/F]

Van egy lány aki most megtetszett nekem, és én sem vagyok közömbös neki a barátnői szerint. Félek a visszautasítástól, mert még soha nem volt egyetlen barátnőm sem [mindig féltem a visszautasítástól].


Pénzem van ha az is kell hozzá. Hogyan tudnék a visszautasítás legkevesebb esélyével elhívni egy lányt randira, ismerkedni, lógni egyet, [akármi...]?



[A környezetem szerint jóképű elegáns ember vagyok, és az érettségim is 5.0-ás átlaggal lett kész, szóval sem a külsőmmel, sem az agyammal nincs gond.]


+ Infó: [Konzervatív keresztény családban nőttem fel, és a szüleim elutasítottak minden romantikus jellegű dolgot 18 éves korom előtt. Semmi tapasztalatom nincs, de most már hogy önálló felnőtt vagyok teljesen szeretethiánnyal küszködöm. A szüleim nézeteit nem osztom.]



2013. szept. 4. 23:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy közömbös neki, akkor az már félsiker, mert nem fog csípőből elutasítani, még ha randiszagú programra is hívod.


Hívd el valahova: mozi, süti mittomén, amit szeret!

2013. szept. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Csináld azt amit Sean Connery a James Bond filmjeiben.Akkor

tuti hogy nem utasít vissza.de ahoz bátorság kell!

2013. szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Wadmalac ***** válasza:
Stílus kell, önbizalom, humor, minden sablonos nőzős szöveget elfelejteni, valami egyedit nyújtani ,ami felkeltheti az érdeklődést. A humor mindig jó alap, behegesztett kapukat is kinyit.
2013. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem egyenesen. Szombaton eljön velem egy csokibárba kettesben. :)))
2013. szept. 5. 23:16
 15/15 anonim ***** válasza:
Na ugye!:D
2013. szept. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!