Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék elhívni egy...

Hogyan tudnék elhívni egy lányt, hogy szinte biztosan ne utasítson vissza?

Figyelt kérdés

[20/F]

Van egy lány aki most megtetszett nekem, és én sem vagyok közömbös neki a barátnői szerint. Félek a visszautasítástól, mert még soha nem volt egyetlen barátnőm sem [mindig féltem a visszautasítástól].


Pénzem van ha az is kell hozzá. Hogyan tudnék a visszautasítás legkevesebb esélyével elhívni egy lányt randira, ismerkedni, lógni egyet, [akármi...]?



[A környezetem szerint jóképű elegáns ember vagyok, és az érettségim is 5.0-ás átlaggal lett kész, szóval sem a külsőmmel, sem az agyammal nincs gond.]


+ Infó: [Konzervatív keresztény családban nőttem fel, és a szüleim elutasítottak minden romantikus jellegű dolgot 18 éves korom előtt. Semmi tapasztalatom nincs, de most már hogy önálló felnőtt vagyok teljesen szeretethiánnyal küszködöm. A szüleim nézeteit nem osztom.]



2013. szept. 4. 23:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
[király]
2013. szept. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
tuti recept nincs..
2013. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem kell tuti, nekem egy gagyi is jó, csak semmi tapasztalattal nem rendelkezem a témában :(
2013. szept. 4. 23:07
 4/15 anonim ***** válasza:
hát ez sok mindentől függ főleg attól hogy jelenleg milyen viszonyban vagytok szoktatok-e beszélgetni máskor is találkoztatok már stb
2013. szept. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
csak a halál meg az adó biztos. tojjál a rettegésedre és hívd el nem zajos programra
2013. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szoktunk néha beszélgetni, és teljesen átlagos viszonyban vagyunk. Nem vagyunk egymásnak közömbösek, ennyi amit tudok.
2013. szept. 4. 23:11
 7/15 Nem mondod :D ***** válasza:
Mondd azt neki, hogy: "Járnál-e velem? Ha igen, kacsints a jobb szemeddel, ha a válaszod nem, akkor dobj egy hátraszaltót:D"
2013. szept. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Nem mondod :D ***** válasza:
Komolyra fordítva a szót, ha nem vagytok egymásnak közömbösek, akkor csinálhatod úgy is, hogy megkérdezed van-e programja már szombatra, ha nem-el felel, akkor hívd el valahová, ahol kettesben lehettek. :)
2013. szept. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tuti recept nincs, de ha nem teszed meg a lépést, akkor sosem lesz belőle semmi, úgyhogy rajta! Veszítenivalód nincs. Hidd el, mindenki fél a visszautasítástól, de ezt le kell győznünk.
2013. szept. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Wadmalac ***** válasza:
Elsőre valami olyat jó produkálni, amit nem kell egyértelműen randinak venni. Valami olyan program, ami a közös érdeklődési körnek megfelelel és a randiszagot el lehet űzni a közös ismerősökkel, mint körítéssel. A csak te meg én már erősen randiszagú, bármi is a program.
2013. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!