Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan Ismerkedjek?

Hogyan Ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Évnyitón találkoztam egy nagyon helyes fiúval. Egy szót se beszéltünk még de szoktam látni szünetekben és nagyon aranyos, szépen beszél. ( kultùráltan). Szerintem őt is érdeklem mert szoktunk szemezni meg csomószor rám mosolygott satöbbi. 1-2 évvel idősebb nálam (11 évfolyam). Honnan tudom hogy érdeklődik e irántam? És hogy ha elkezd érdeklödni mikről beszélgessek vele?

16/L



2013. szept. 4. 21:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint hogy kölcsönös a vonzalom.:)
2013. szept. 4. 21:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá vissza, próbálj többet a közelében lenni, aztán ha bátrabb típus, akkor valószínűleg kezdeményezni fog.
2013. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kérdeztem a barátaimat, azt mondták a suliban nem nagyon szeretne kapcsolatot. Meg hogy amilyen nagyszájú annyira félénk is.
2013. szept. 4. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akar, akkor meg mit foglalkozik veled? Egyébként akkor valószínűleg az a tipikus "amelyik kutya ugat, az nem harap" srác lehet, csak a szája nagy. Azt döntsd el, hogy te mit szeretnél tőle, aztán a többi meg talán alakul.
2013. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. szept. 4. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet, hogy csak hárításképp mondta, hogy a suliban nem akar kapcsolatot, vagy csak a barátaid torzítottak, vagy tényleg nem akar, de akkor meg miért "flörtöl" folyamatosan veled. Ha nem megy oda hozzád, akkor alkalomadtán azért te is odacsapódhatsz mellé "véletlenül", és beszélgethettek, hogy jobban megismerd.
2013. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6os a tiéd eddig a leghasznosanbb köszönöm!:)
2013. szept. 5. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!