Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek meg egy...

Panda.babee kérdése:

Hogyan ismerkedjek meg egy fiúval, aki nagyon tetszik? 15/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik. Évfolyamtársam. Sajnos nem ismerem,de nagyon-nagyon meg szeretném ismerni. Még egy szót sem váltottam vele. Hogyan ismerkedjek meg vele? Nekem kéne kezdeményezni,de nyomulósnak se szeretnék tűnni. Nem szeretném ha egyből rájönne,hogy tetszik nekem. Mit mondjak neki? Hogyan szólítsam meg?

-Szia! Hogy hívnak? (EZ GÁZ...)

-Szia! Te XY vagy ugye?? (Nem jó!!)

Mit mondjak?? Nincs semmi ötletem..:( Segítsetek!!! Köszi!!



2013. szept. 1. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

évfolyamtársak vagytok, használd ki

de tényleg ne kérdezd meg a nevét

2013. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ejtsd le a tolladat vagy valamidet mikor elmész mellette.
2013. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát ha hozzám odajönne egy olyan csaj aki tetszik enekm akkor az indíthat bármilyen szöveggel:D

na hajrá;)

2013. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. szia! nem majonézes a hajam?

2. szia!. láttad már a Vissza a jövőbe című filmet?

3. szia! ti vettétek már biológiából a cserebogarak párzását? kéne róla egy jó jegyzet, segítenél?

4. szia! segítesz vinni a táskámat? kabalából mindig hordok benne 2 féltéglát és egyedül nehéz cipelni

5. szia! nincs kedved suli után gumicukrot eszegetni a parkban?


lehet választani :DDD

2013. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valamiből nagyon jó (hangszer,valami tantárgy akármi) kérd meg hogy segítsen vagy valami ilyesmi! :)
2013. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a választ!! :D Valamit megpróbálok! Ha bárkinek van még valami ötlete írjon!! Köszi!
2013. szept. 1. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!