Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mondjatok már bókokat,...

Lányok mondjatok már bókokat, amiket szerettek hallani, nem ilyen elcsépeltek, hogy szép vagy meg stb, hanem aminek igazán örültök egy fiútól ha hallottok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 15:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az a bók esik a legjobban amit komolyan is gondolnak De szeretem mikor a szememet vagy a hajamat dicsérik :)
2013. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Egy problémamegoldó beszélgetés során a páromtól kapott legnagyobb bók : " Igazad van. Tudtam hogy nem csak szép vagy, hanem okos is"

De igyekszünk kölcsönösen megdicsérni a másikat, amikor megérdemli. Szerintem ez alap.

2013. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nálam még mindig a : "gyönyörű vagy kicsim" és utána a nagyon szeretlek viszi a pálmát (: bizonyos időközönként,nagyon jól esik hallani.persze vannak apróságok is,amiken teljesen megszoktam lepődni,de attól még tetszik.amikor pl.: tetszik neki a hajam /akkor is ha nem csináltam vele semmit,max.máshogy szárítottam/ vagy ha a ruháimat dicséri,stbstb...sok fura dolog van.az a lényeg,hogy éreztesd vele,szereted.nem kell nap,mint nap dicsérgetni,mert az egy idő után unalmas.légy kreatív,és lelkesen!:)
2013. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!