Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mondjatok már bókokat,...

Lányok mondjatok már bókokat, amiket szerettek hallani, nem ilyen elcsépeltek, hogy szép vagy meg stb, hanem aminek igazán örültök egy fiútól ha hallottok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csinos vagy ma. (persze nem úgy hogy minden nap ezt mondja.)
2013. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi,gyerünk,gyerünk,gyerünk :)
2013. szept. 4. 15:44
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
"Olyan az én szerelmem irántad, mint a hasmenés: nem tudom magamban tartani."
2013. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A lányok azokat a bókokat szeretik, amiket jóképű fiútól hallanak.
2013. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jajjjjj hagyjuk már ezt.Mindenhol csak a jóképű férfiak duma,egy bóknak mindenki örül függetlenül attól,hogy ki mondja szerintem.
2013. szept. 4. 15:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy hogy szép vagy csúf az a lényeg hogy gyönyörű bokokat mondj.Én mondjuk elpirulnék,ha valaki azt mondaná hogy csinosvagyok:D
2013. szept. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Micsoda kígyóbűvölő szemed van!
2013. szept. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
igazából én bármilyen bóknak örülök,ha tudom, komolyan gondolja...szóval most hiába ír neked egy csomó lány bókokat, amik nem elcsépeltek, attól még nem fog a barátnődnek vagy a kiszemeltednek jobban esni, mert nem a szívedből jön, csak betanultál párat a válaszok közül.
2013. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt dícsérd ami valóban szép benne, ami tetszik, lehet az a haja, vagy a lába, szeme, bármi ami vonzó.
2013. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Van egy olyan mondás, hogy a szép nőknek dicsérd az eszét, az okos nőknek meg a külsejét.
2013. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!