Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Önbizalom hiányos csajt...

Önbizalom hiányos csajt hogyan lehet felszedni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal aki nagyon bejön nekem,nagyon elvagyok vele,minden jó.De beletörődött,hogy neki nem nagyon lesz senkije se szerinte,de nem depis emiatt vagy vmi,hanem éli tovább az életét.

Volt egy pasija sok évig de már szakítottak 2 éve.

Nem hiszi el,hogy nem csúnya,és hogy lehet barátja,mire figyeljek oda,mit ne mondjak neki amin megsértődhet??

A csaj 26,és énis


2013. szept. 4. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

El kell érned, hogy megbízzon benned.

A gátlásos lányoknak általában nagyon jól jönnek a bókok. Tudatnod kell vele valamilyen módon, hogy ő igenis egy vonzó lány/nő, és neked tetszik.

2013. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a többit: jól kell kinézni.
2013. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én barátom mindig olyanokat csinál, hogy amikor én megtalálok egy csodálatos dolgot (pl.: tüzijáték, kivilágított szökőkút a Margit szigeten) és kinyílvánítom mennyeire meseszép, vagy gyönyörű, akkor ilyet mond

"De nem annyira csodálatos mint Te" vagy "Te sokkal szebb vagy annál" Ilyen hirtelen bókokat mond, amitől teljesen zavarba jövök.

Vagy ami még elbűvölt, hogy egyszer az éjszaka közepén felkért keringőzni. Komolyan ott vett le a lábamról!

Nekem nagy problémám az önértékelésem és az önbizalom hiányom. Mindig félek, hogy elhagy. Olyankor mindig olyat mond "Nyugi szívem. Szeretlek. És időnk mint a tenger!"

Mindig megnyugtat és elhiszem, hogy tényleg szerethetek valakit, aki viszont szeret. :)

2013. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Jóképűséggel, mint a többit.
2013. szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bókokkal tudod felszedni úgymond és megtartani. A barátom szerint gyönyörű vagyok és "jónő", én nem látom annak magam de azt elhiszem, hogy ő ilyennek lát és ezért magabiztosabb vagyok vele.

Amin megsértődhet, hát.. ez mondjuk személyfüggő. De pl ha előtte bámulsz meg más csajt :P


23 N

2013. szept. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!