Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szemkontaktus?! Lehetséges,...

Zsinga kérdése:

Szemkontaktus?! Lehetséges, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 9. osztályba járok, uj osztálytársakkal, és van 1 lány aki nagyon tetszik és szerelmes vagyok belé, Első padba ülök bal oldalon ő pedig ugyanugy az első padba csak a jobb oldalon ezért könnyen rátudunk egymásra nézni, az lenne a kérdésem hogy szoktam nézni, de csak akkor amikor ő nem figyel és ő forditva, de ugymond "elkaptam" a pillantását és amikor egymásra néztünk ő majdnem egyből levette a szemét és ugymond a földre nézett, ez azt jelenti hogy valószinü hogy nem tetszem neki, vagy csak zavarba jött? Előre is köszi a válaszokat.

2013. szept. 3. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

hátsób sorokból elég érdekesen végig lehet követni a jelenségeket... :D

egyébként valószínű.Miért nem beszélsz vele ?

2013. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Zavarbajött , hogy miért nézed őt miközben ő néz téged , vagy csak simán bejösz neki .
2013. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!