Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudhatom, hogy tetszem-...

Honnan tudhatom, hogy tetszem-e neki? többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel néha találkozom hazafele jövet a suliból, mert ott lakik ahol én, és akkor mindig sokat beszélünk kb 2 órákat, de nem tudom, hogy csak azért beszél velem annyit, mert tetszem neki vagy, mert rég találkoztunk vagy csak, mert udvarias. Mindig sokat nevetünk együtt de ez nem bizonyít semmit:( Párszor volt már olyan, hogy jöttem hazafele és ő már a buszmegállóba beszélgetett egy sráccal 1 órája. Én nagyon kedvelem őt, de félek rákérdezni, mert ha nem akkor kínos lenne a későbbiekben.

17/F


2013. aug. 29. 02:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit kéne tennie, hogy rámozdulj? Rajzoljon céltáblát a csúnyájára? Ez 11-es, ki ne hagyd!
2013. aug. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azt, hogy tetszel-e neki, csak úgy tudhatod meg, ha rákérdezel. De ha rám hallgatsz, inkább próbálj vele minél többet beszélni, esetleg hívd el egy kávéra vagy valami, és akkor már egyértelműbb lesz a helyzet. Legyél tökös!
2013. aug. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
rég elhívhattad volna valahova,és akkor most nem itt görcsölnél.
2013. aug. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!