Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszem neki vagy nem?

Tetszem neki vagy nem?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen első pillantásra nagyon szíven ütött egy fiú. 25, 26 évesek vagyunk. Azért érdekes, mert a külsejére nem mondanám, hogy az esetem, de egyszerűen valami megfogott, de nagyon.


Gyakorta vagyunk levélkapcsolatban meg beszélünk meg chaten munkahelyi dolgokat, néha kicsit magánt is. Mindig nagyon kedves,de semmi több.


Egyszer felajánlotta, hogy hazavisz, kiderült, őneki ismerős voltam még suliból, ahova együtt jártunk (én egyáltalán nem emlékeztem rá). Egyszer pedig én kértem meg, hogy vigyen haza, mert sokáig bent kellett maradnom és nem olyan jó a közlekedés onnan. Hazavitt, de az volt az érzésem, hogy nem annyira örült a kérésemnek.


SZemélyesen nagyon ritkán futunk össze,de olyankor nem látom azt, hogy úgy nézne rám, hogy hú,de bejön ez a lány. Pedig általában észreveszem az ilyet, a közeli munkatársának, akivel együtt ülnek, pl sztem eléggé tetszem.


Mindig megpróbálom abbahagyni a róla való gondolkodást, de aztán rámír bent, és mindig olyan kedves és vicces, hogy megint előjön az egész.


Nektek mi a véleményetek, kéne valamit csinálnom?


Köszi a segítséget.



2013. aug. 31. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül kéne elrontanod a köztetek lévő jó viszonyt,hiszen ha bepróbálkozol és netán balul sül el,akkor napi szinten látnod kell majd továbbra is,ami ugye kellemetlen lenne.Másrészt ha nagyon akar valamit,akkor majd lép feléd,elvégre a kellő bátorítást már megadtad neki,a többi rajta áll.Nem neked kell futnod utána.
2013. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
HUh, bocsi, én tényleg megadtam neki a kellő bátorítást? Én akartam semmire sem célozni. Mivel?
2013. aug. 31. 12:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezt olvastam ki a soraidból,így érzem.Úgy gondolom,a kellő jó viszony megvan köztetek,ha nagyon akar,továbblép az illető.
2013. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!