Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közeledjek egy fiúhoz,...

Hogyan közeledjek egy fiúhoz, hogy ne tűnjek túl közönségesnek?

Figyelt kérdés
Egy vicces, udvarias, kedves srácról van szó, akinek elég egyedi személyisége van és soha nem játssza meg magát, mindig önmagát adja. Nekem nagyon tetszik és néha kisebb jeleket látok rajta, hogy talán én sem vagyok számára láthatatlan. Néha próbálok apróbb jeleket küldeni felé de nem mindig kapok rá választ. Van amikor rám mosolyog hosszabb ideig, de szerintem nála ennyiből kifulladt az udvarlás. Gondoltam, ha talán én tenném meg az első lépést felbátorodna egy kicsit és akkor ő is merne aranyosan és nyíltabban udvarolni. Mivel keltsem fel magamra a figyelmét, úgy, hogy ne legyek közönséges és ne is azokkal az alap módszerekkel tegyem?

2013. szept. 3. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Villants cicit.
2013. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
cuppantsd le
2013. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova.
2013. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg ráér valami közös programra valamikor ha van kedve :D
2013. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
14/L
2013. szept. 3. 17:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt mondtam ne legyek közönséges! Nem vagyok sarki *****! Kérlek ha valakinek van valami értelmes válasza, írja meg! Az utolsóknak meg köszönöm! Még írjatok!:)
2013. szept. 3. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdezgess tőle néha valamit. Mondjuk milyen zenét szeret.

Vagy valami olyat amiben jó és tudna neked segíteni! (Gondolok itt a suliban valami tantárgy amiben ő jó és te kevésbé de ha jó is vagy belőle egy próbát szerintem csakmegér)

2013. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kipróbálom! :)
2013. szept. 6. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!