Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rég nem randiztam, hogy...

Rég nem randiztam, hogy közeledjek egy idegen lányhoz?

Figyelt kérdés

Egy jó másfél éve nem tudtam randizni több dolog miatt, de most már tényleg hiányzik. Ha elmegyek spontán a városba, meglátok egy szimpatikus lányt mondjuk a padon vagy egyedül valahol, akkor hogy a legjobb közeledni hozzá? (sose ismerkedtem még úgy, hogy nem ismertem előtte a lányt.)

Lányok! Hogy képzelitek ti el, hogy egy ismeretlen srác (aki szerencsés esetben szimpatikus) ismerkedni akar veletek?



2013. aug. 9. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Uborkát a gatyába, izompóló fel... És már csapathatod is :)
2013. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/user/VitalyzdTv

Tanulhatsz tőle, persze csak ha tudsz angolul :D

2013. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Érdekes tanácsok, de én inkább valamivel életszerűbb tapasztalatokat, saját véleményeket hallanék :)
2013. aug. 9. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem valami sablon szöveggel jön oda, akkor szívesen veszem a közeledését.
2013. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Még én szégyellném magam és érezném gyökérnek magam, ha sablon szöveget alkalmaznék.

De ha mégis valami egyszerű szituációt leírnál, az segítene. :)

2013. aug. 9. 17:07
 6/7 anonim ***** válasza:
"szia! Nehezen bár, de sikerült összeszednem a bátorságom, hogy idejöjjek Hozzád. Megtetszettél, szeretnélek megismerni" - ez a szöveg, amivel nyerhetsz. 29F
2013. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez jó... egyszerű de mégis sok mindent sugall. Meister vagy :)
2013. aug. 9. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!