Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányokkal/nőkkel kezet...

A lányokkal/nőkkel kezet fogni vagy puszilkodni kell? Esetleg egyiket sem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos benne, hogy ez a megfelelő kategória a kérdésnek, de se baj.

Szóval sokszor mikor ismeretlen nőkkel, lányokkal találkozok élősszőr nem tudom eldönteni, hogy mi a megfelelő üdvözlési forma.

Vannak lányok, akik nem szeretik ha idegen megpuszilják őket, de vannak akiknél ez nem probléma. És ilyenkor én nem tudom, hogy ezt hogyan reagáljam le. A kézfogás egy nővel rendben van, ha valami hivatalos találkozóról van szó ( pl. munkaügy, orvos stb. ), de egy társas összejövetelen annyira hülyén érzem magam, ha egy nővel kezet fogok. Viszont csak úgy megpuszilni nem akarom, mert tudom, hogy vannak akik utálják.

Ilyenkor inkább ráhagyom a lányra, hogy ő döntse el mit akar, de ilyenkor sokszor van az, hogy csak köszönünk egymásnak, mindenféle fizikai kontaktus nélkül, ami nekem megint fura egy kicsit.

Szerintetek mi ennek a módja?


2013. szept. 3. 06:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bocs. Az első mondatban a férfi nem nyújthatja a kezét kézfogásra.

28F

2013. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!