Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is van baj a mai...

Szerintetek is van baj a mai lányokkal vagy ez mindig is így ment hogy jobban válogatnak mint a fiúk?

Figyelt kérdés
Állítólag nem vagyok ronda de még is kevés lánynak tetszem :/
2013. szept. 1. 18:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem az kell, akinek a zsebében ott vannak azok a mágnesek, amik vonzanak, mint a lehetetlenség.
2013. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Küldj képet.

Amúgy én nem vagyok válogatós. Inkább ragaszkodóbb típus.

2013. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem csak a külső a fontos.

L

2013. szept. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A lélek a fontos nem a tásty. :)
2013. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Itt jöttök a lélek a fontos dumával, de hogyha az elvárásaitoknak külsőleg nem felel meg a srác, akkor esélyt sem adtok neki, hogy megmutassa mekkora lelke van...
2013. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Fogadok lányok az ő belső értékeit is szívesen megismernétek:)

[link]

2013. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Igen,fontos a belső,de a külső IS.

L

2013. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hazugságokra épül az egész. Csak a pénz és az egyéb ilyen külsőséges dolgok számítanak a "belső" ami kell a csajoknak nem más mint az, hogy jól tudjál süketelni "én ecce vóóótam bajnoki meccsen asztán rúktam góóótis" meg hősködni, hogy milyen király vagy.
2013. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem csak a külső a fontos... Nem CSAK. A külső IS, meg a belső IS fontos. Most valakivel, akinek az arca olyan, mint egy predátornak, azért nem jövök össze, mert adott a savanyú cukorkájából, tehát kedves. Ugyanígy azzal sem, akinek angyali arca van, de le k*** anyáz. Mindemellett én kiállhatatlan pöts vagyok, de nem is várom el senkitől, hogy szeressen...
2013. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nekem is számít a külső de ha nem is olyan a csaj aki nagyon szép, de ha nem ronda nekem már megfelel , sajnálom hogy ez a lányoknak talán máshogy van és leginkább manapság lettek gonoszabbak és lettek úgymond elferdítve, de lehet csak én látom így a teljes bizonytalanság miatt
2013. szept. 1. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!