Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is van baj a mai...

Szerintetek is van baj a mai lányokkal vagy ez mindig is így ment hogy jobban válogatnak mint a fiúk?

Figyelt kérdés
Állítólag nem vagyok ronda de még is kevés lánynak tetszem :/
2013. szept. 1. 18:04
1 2
 11/19 szelena97 ***** válasza:
Nem tagadhatja senki, hogy a külső nem számít! Én sem tagadom. Ezzel nem azt mondtam, hogy csak a tökéletesen jóképű, meg kigyúrtak érdekelnek! Legyen ápolt, szal ne hanyagolja el magát:)
2013. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

tévedésben élsz, kérdező ;)

Igazából szerintem nőből, férfiből egyaránt vannak felszínes emberek.

Ezzel az erővel lehetne azt is mondani, hogy a pasiknak meg mind csak az számít, hogy kívülről legyen fényes az alma, nem baj, ha belülről rohadt. (értendő ez a női nem bizonyos képviselőire- bár én nem igazán nevezném őket nőknek.)

A valóság viszont az, hogy bár bőven vannak felszínes emberek (többen, mint kellenének- sajnos ez a mai életfelfogás nem éppen a mély gondolkodásnak, emberségnek, tartásnak kedvez- egy nőtől például nem igazán szokás elvárni se tartást, se saját véleményt, mert akkor menten "megijednek" a pasik), de ott vannak azok is, akik nem ilyenek. csak hát általában vagy ugyanolyan kevés önbizalmuk van, mint sokunknak, vagy egyszerűen csak nem rikítanak annyira ki, nem látványosak. :)

Csak járj nyitott szemmel, és figyelj ;) Nyilván kisebb eséllyel találsz majd a tizenévesek között ilyen lányt, mert ehhez lelki -érzelmi érettség szükséges, de nem lehetetlen vállalkozás.


Azon is el kellene gondolkodni, hogy nem lehet-e, hogy a te elvárásaiddal van baj, hogy nem azokat a lányokatvonzod be, akik neked kellenének, és akiknek te kellenél. Alapvetően ez a párkeresősdni dolog nem más, mint önmagunk és mások megismerése, és minél jobban látjuk saját magunkat, annál könnyebb lesz majd a másik nemen is eligazodni. A lényeg, hogy BESZÉLGESS velük, úgy könnyebb. :) És ne görcsölj ezen a miért nincs már barátnőm cuccon, ha jönnie kell, jönni fog.

23L

2013. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Remélem ez ilyen tini dolog hogy rosszul látom a dolgokat, és túl sokat foglalkozom vele ha nem tetszek valakinek.


Am. a szerencse sincs velem , ha tetszek is egy adott lánynak valamennyire akkor vagy barát vagyok vagy túl rég ismer vagy idősebb nálam vagy valakibe szerelmes :DD

2013. szept. 1. 18:24
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
Az az első, hogy a pasinak nagyon jól kell kinéznie. Természetesen szó sincs róla, hogy csak ennyiről van szó, a mai elkényeztetett lányoknak ezen kívül még szó szerint számtalan igénye van. Ezt az igényességnek álcázott önhittséget (elhiszik, hogy nekik a legjobb jár), illetve beképzeltséget szeretik ünnepeltetni is. A qrvákat nem azért nézik le a lányok, mert azok sok férfival lefekszenek, nem is azért, mert pénzért csinálják, hanem azért, mert nem kérik meg szerintük kellőképpen az árát. Egy qrvának elég odaadni egy tízezrest, a "normális" lány inkább arra megy rá, hogy lelkileg (és néha még anyagilag is) kiszipolyozzon a pénzért cserébe. A magamfajtákat pedig, akik felismertük az igazságot és nem tagadjuk, hogy egy prostituált nemesebb lelkü, mint a "noemális" lányok, mindenféle becsmérlő jelzővel illetik, megbélyegzik, ezáltal próbálják a többi férfi gondolkodását kontrollálni, hogy továbbra is zsarnoki hatalmuk alatt tarthassák őket. Példaként következzenek az ő hozzászólásaik:
2013. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Elírtam: alulról a negyedik sor: nem "pénzért cserébe", hanem "szexért cserébe"
2013. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

[link]



nem tudom hogy megnyitja e, úgy gondolom nem vagyok az nagyon helyes gyerek, de azért nem érzem magamat rondának (lehet hogy a mai elvárásoknak esetleg nem felelek meg hát nem tudom)

2013. szept. 1. 18:36
 17/19 anonim ***** válasza:
Ne fáraszd magad öreg, nem akar itt veled ismerkedni egyik liba sem. (Max játszák az eszüket.)
2013. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
hát nagyon nem fordult meg a fejemben az ismerkedés ;)
2013. szept. 1. 18:47
 19/19 A kérdező kommentje:
aki itt ismerkedni akar ahol az emberek képet alig ha látnak egymásról fasssssssssszág lenne :)
2013. szept. 1. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!