Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nőnek ilyen nagyra a...

Miért nőnek ilyen nagyra a mai 14-15 év körüli tini álnyok? Gáz, ha felnőtt létemre taliztam egy 14 éves lánnyal és ő meghaladt engem magasságba kb.3-5centivel, súlyban is kb.5kilóval?

Figyelt kérdés
De végülis smároltunk, meg jól éreztük együtt magunkat, de eléggé fura, hogy a mai csajok milyen nagyra nőnek, én meg amúgy sem voltam sosem egy nagy darab az én időmben sem már, de most csak még inkább nézek van, hogy 13 éves csaj magasabb tőlem majdnem 20 centivel!
2013. szept. 2. 22:05
1 2
 11/13 anonim válasza:
Mert mikor az anyja elküldi bevásárolni,akkor a legolcsóbb,túlhormonkezelt cuccut veszi,hogy maradjon cigire is.Mer'hogy dohányoznak,amitől meg kellene állniuk a növésben,de ők még a cigitől is nőnek.Unokahúgom 13 éves,eszi a bagót,és mégis úgy nő mint a dudva.A felnőtt nőknél lehet,hogy 164 cm az átlag,a 13 éveseknél biztos,hogy nem.Azér' több 5 kilóval,mert nem csak nő,hanem terebélyesedik is a sok chipstől.Mint egy fa.
2013. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
utolsó,az unakahugod egy Ent.Ez nem normális az embereknél.
2013. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
De bizony,az osztálytársai is bagózank,múltkor elmentem az iskolájuk előtt,tanárok-diákok mindenki szívja...:D És láttam osztálytársnőit is,egyik sem lehetett 160 alatt...:)
2013. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!