Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak azért nem vonzódnak...

Csak azért nem vonzódnak hozzám a lányok, nem kezdeményeznek nálam, mert felnőtt létemre tini fiúnak nézek ki külsőre, testileg?

Figyelt kérdés
Mert én úgy látom, hogy egy ősz hajú hapekkal is hamarabb össze jönnek a lányok, mint velem. Utálok is ilyen lenni, sokan nem hiszik el, hogy már felnőtt vagyok jó pár éve, rossz ez így, mintha a fiatal lányok utálnák a fiatalaos, tini fiús külsejű srácokat. Nem tudom, szerintetek hogyan öregíthetném magam, hogy végre kelljek a lányoknak?
2013. júl. 1. 19:21
 1/7 schocko ***** válasza:
Esetleg nem neked kellene kezdeményezned????
2013. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát... ha testalkatilag vagy olyan mint egy tini, akkor nemes egyszerűséggel kezdj el dolgozni az alakodon. Nem azt mondom hogy legyél egy body builder, de valamiféle kis izommennyiséget szedj össze amitől férfias testalkatod lesz. Ha ez a gondod. Senki nem születik Adonisznak.
2013. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

komolyan mondom neked !!!

ki fogom köttetni a neted !!!!

2013. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a külsődön kívül a gondolkodásodis gyerekes!
2013. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindezeken felül baromi unalmas ember is lehetsz. Más témád sincs, csak ugyanez a kérdés kis változtatásokkal, legalább 500 példányban.
2013. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányok ritkán kezdeményeznek pasinál. Tanulság? Kezdeményezz TE!
2013. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a kezdeményezéses dolgot felejtsd el. a kibézeted:növessz szakállat.

konditerem

sok sok rágógumi. addig rágd hogy fájjon.

2013. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!