Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mit szólnátok online...

Lányok! Mit szólnátok online társkeresőn egy ilyen kezdeményező levélhez vagy adatlap bemutatkozáshoz? 25/f

Figyelt kérdés

"Magányos? Egyedül érzi magát? Hiányzik egy társ, aki segít a nehéz helyzetekben, aki felvidítja, aki gondoskodik Önről? Aki udvarias, szolid, figyelmes? Szüksége van valakire, akivel őszinte lehet, akiben megbízhat? Vagy csak kifogyott az elem a...de ezt hagyjuk.

Ha a fenti kérdésekre legalább háromra IGEN-nel válaszolt, mindenképpen olvassa tovább levelünket, hogy megtudja, hogyan lehet orvosolni problémáit.

Biztos előfordult már Önnel, hogy barátja veszekedett, türelmetlen volt, esetleg szakított Önnel, netalán megcsalta Önt.

Örömmel értesítjük, hogy ez már a múlté. Ugyanis cégünk megalkotta az új, korszerű férfitípus modelljét, a ForEveR I.-t, azaz FERI-t.

Engedje meg, hogy néhány szóban bemutassam FERI főbb tulajdonságait és funkcióit.

FERI-t a kor igényének megfelelően elláttuk az önellátó, udvarias, sportos, vicces, kedves, segítőkész tulajdonságokkal.

Legfontosabb ún. szabadidő funkciói a sport (ezen belül foci, squash, futás, kondi, kerékpározás, vitorlázás), kirándulás, utazás, színházba, moziba, koncertre járás. Ezenkívül van még egy kiemelkedően jól működő szabadidő funkciója, de ez maradjon meglepetés.

Az ún. hasznos funkciói közül a következőek kaptak kiváló minősítést: gépjárművezetés, bevásárlás, odafigyelés.

Vannak csak korlátozott, bizonyos időközönként aktiválódó funkciói, mint például sörözés, Forma 1 nézés, pókerezés.

Illetve a korábbi típusok hibáiból tanulva FERI fejlesztői letiltottak néhány káros funkciót, így a dohányzást, a túlzott alkohol- és kábítószer fogyasztást és ezzel párhuzamosan néhány kellemetlen tulajdonságtól is megszabadították FERI-t, így a beképzeltség, az önteltség és az önzőség.

Higgye el, FERI nem okoz csalódást Önnek! Rendelje meg minél hamarabb, nehogy lemaradjon erről a nagyszerű ajánlatról. Most minden megrendeléshez egy ajándék vacsorát adunk ajándékba!

Ha esetleg mégis bizonytalan maradt és nem tud még dönteni, rendelje meg FERI-t kipróbálásra és - amennyiben nem felel meg elvárásainak - 3 napon belül minden következmény nélkül visszaküldheti. A házhoz szállítás természetesen ingyenes.

Ha bármilyen kérdése, észrevétele van, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot."



2013. szept. 1. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt hogy bal.fa.sz vagy.Frappáns akartál lenni de béna lett
2013. szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Erről nekem egy férfiprosti jut eszembe...

Legfeljebb röhögnék egy jót, menne a szöveg fel a napisza.rra, és másnapra el is felejteném.


... és jobb, ha tőlem tudod, hogy kb. a második sornál tovább senki se fogja olvasni.

2013. szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A sok "szinte semmit nem ír magáról férfi" között végre lenne egy olyan adatlap, ami megnevetteti a csajokat. Szerintem jópofa, bár az első két kérdést kivenném belőle, mert így erőltetett kicsit, no meg a kifogyott az elemeset is, kivéve, ha kimondottan olyan csajokat keresel, akik csak a testedet szeretnék használni és téged kihasználni. 31N
2013. szept. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Hát ez kész... xDD
2013. szept. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem eszem ágába se jutna szóba állni veled, olyan vagy mint egy hímringyó... kelleted magad, most társat keresel, vagy el akarod adni magad mint egy kabátot?

még ha humoros lenne... de az sem, ez már szánalmas próbálkozás szerintem.

21/N

2013. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jót nevettem rajta - az elején -, de amúgy eléggé gáz. Eladod magad, akár egy ri...

"kiemelkedően jól működő szabadidő funkciója" - honnan tudod, hogy kiemelkedő vagy az ágyban???

2013. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Viccesnek tényleg viccesre sikerült :D gondolom egy olyan szöveget szeretnél ami kitűnik a többi közül.... Na ez kitünne, csak nem biztos jó értelemben ... Ezt ne...
2013. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tényleg szeretnék egy olyan szöveget, ami kitűnik a többi - sokszor sablon - szöveg közül. Szeretnék vele mosolyt csalni az azt olvasó lányok arcára, mert a humor nálam nélkülözhetetlen, persze csak a megfelelő helyen és időben. Komoly kapcsolat lenne a cél, nem pedig egy éjszakás szex.
2013. szept. 1. 10:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez jópofa :DD Kreatív vagy, meg minden, de társkeresőre ne ;)
2013. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mint szöveg nem rossz... de én nem írnék egy ilyen adatlapra... nem tudom, valahogy nekem az az érzésem belőle, hogy rá akarod tukmálni magad valakire, de mindegy, hogy kire... és ebben hol vagyok ÉN? Mint nő?

Érted? A nőnek azt is éreznie kell, hogy ő és csak ő kell a férfinak. Ebből csak annyit lehet kiérezni, hogy neked bárki jó, aki érdeklődést tanúsít irántad! Szóval bennem pont az ellenkezőjét váltaná ki, mint amit el akarsz érni...

2013. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!