Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vágyom mindig erre,...

Miért vágyom mindig erre, miért nem tudok olyan rideg lenni, mint az alfahímek?

Figyelt kérdés
Mindig arra vágyom, hogy egy lány beleül az ölembe és átkarolom meg csókolózunk és közben ölelgetjük egymást vagy csak úgy egymást átölelve állunk valahol és ott vagyunk egymásnak akár egy órán át is tudnám ezt csinálni. Pár hete voltam egy lánnyal csak talinak indult, de végül így ölelgettem meg smároltunk is, mégsem lett folytatás, de lényegtelen is, mégis folyton erre vágyom, legalább megadatott pár hete, de nem bírok betelni vele, egy állandó barátnő kéne, de sajnos a legtöbb lány úgy vettem észre, nem olyan, mint én, nem is olyan gyengédek a mai csajok, szinte már szégyellem, hogy bennem több szeretet meg érzelem, gyengédség van, mint a legtöbb mai csajban. Így természetesen titkolom, mert úgyis csak talin kapnák meg a jutalmat, ha szimpik nekem, mint a a csaj pár hete, de azért vele is mákom volt, nehéz olyan csajt találni, aki bírja az én szeretgetéseimet, pedig én valahogy úgy gondoltam ez valami alap dolog és mégis a legtöbb csaj vadul dugjál meg és kész erre vágyik meg a bunkó fickókra én viszont sosem tudok alfahím lenni, de ettől még szexmániás, perverz, pimasz, huncut, humoros srác vagyok, szóval nem szent, de egy igazi verekedős, menő, társasági archoz képest én kevés vagyok.
2013. aug. 29. 21:19
1 2
 11/19 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel kérdező, de nincs mit tenni, sajna ez egy 'rideg' világ. :( Az udvarlás mára már teljesen fölöslegessé vált és kihalt, és lassan vele hal a szeretet is. Amit lehet tenni, hogy eljátszod a rosszfiút de ez is csak egy félmegoldás hisz egy idő után rájön a csaj, hogy nem egy két lábon járó érzelem nélküli f**z az illető. Mellesleg én mindig az aranyos lányokat keresetem de mára már rájöttem, hogy minél aranyosabb annál gonoszabb/perverzebb/ridegebb legbelül... 22/F
2013. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Egy férfinek nem szabad éreznie, legalábbis ilyen kötődést nem. Ridegnek kell lenni és tudatosnak, mert egy csajba(de mondjuk más valakibe se) alapból nem lehet megbízni. Csak magadban bízz és NE tegyél meg semmit a kiszemeltnek. Légy önző, és fontos hogy legyen célod. Menj el sportolni, vagy akármi ami érdekel. Ha folyamatosan csinálsz valamit és nem érdekelnek a lányok hülyeségeik, akkor látják majd hogy nem tudnak megkapni. És ekkor csak azért is megakarnak majd kapni. :) Szóval blokkold ki ezeket az érzéseket, és ezt az energiát, amit elpazarolsz rájuk, tedd át valami olyanba, amiben értelmet látsz.

Nem tudom hogy sikerült-e felfogni. Lehet hogy kicsit nyers de ez van. A férfinek kell a vezetőnek lenni.

2013. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"A férfinek kell a vezetőnek lenni."


És ha valaki nem erre született?

2013. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Akkor az a "férfi" a csicskása lesz egy csajnak, aki ugye uralkodik felette. Az is egy megoldás, de nem lennél boldog így, mert te lennél a része a csajnak, nem pedig a csaj neked. Tedd meg amit akarsz, légy önző, ne érdekeljen más véleménye. Ennyi, nem olyan bonyolult dolog.
2013. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a 2 fél legyen egyenrangú fél aztán csá. Egymás oldalán harcoljanak és törekedjenek előre az életben, ne vívjanak felesleges hatalmi harcokat...


Én sem "beosztott" "csicskás" nem lennék, se "vezető". Ez a felületes átlagprolik világában népszerű modell. "Vagy ín vadzsok a dominyáns vagy a csajje *böfögés* há' ény jesek azs! Te Böbe hozzá' egy kűűűbányait... - Varázsszó? - Odacsapjak?"

2013. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Rosszul fogod fel. Én saját magamat tartom előbbre, nem pedig a csajt. Ha visszaszólna nekem, hogy rosszat csinálok, vagy próbál visszahúzni a céljaimtól, legyen az akármi(persze nem lehetetlen célok), akkor azonnal véget vetnék a kapcsolatnak. Nem vernék meg senkit.

Nem kell olyan "lány", aki atyáskodik felettem. És ezt nem érti meg senki. A lány nem szent, ő is visszatud ám élni a helyzetekkel.

Emlékezz, hogy csak te vagy magadnak, ne hozz előtérbe mást. Még rajtad kívül a család a legfontosabb, mert az csak egy van.

2013. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

" a család a legfontosabb, mert az csak egy van."


Ha lesz egy gyereked egy csajtól onnantól a csaj is a családod része.


De a "család" sem olyan nagyon fontos ám - mármint felfelé. Az én apám egy alkesz barom volt aki pont így gondolkodott, hogy "ő a vezető" aztán ennek eredménye egy az 1984 c. regényből jól ismert diktatúra lett. Hát ezért nem törekszem én sosem a "vezetővé" válásra. Rühellem a vezetőket, mindegy hol vannak. Még filmekben is. Sosem bírtam a "karizmatikus" személyeket.


Én sosem lennék vezető, de beosztott sem. Amúgy sem igazán értem miért kellene hiearchikus harcokat vívniuk... 2 ember akik azért élnek együtt, hogy együtt harcoljanak egymás oldalán az élet bajai ellen. Mikor egyikük, mikor másikuk kerül ideiglenesen "vezetői" szerepbe mikor a másikukkal történik valami baj. Szerintem.


Ez a "férfi mint a tejhatalmú vezér" utoljára a nagyapámék korosztályában volt jellemző, de ott sem mindenhol és ott elég gyorsan el is hullottak a férfiak, az feleségük meg legfeljebb látszatból sajnálta őket közben meg végre szabadok lehettek. Középkorban meg eladhatták a lányukat-fiukat rabszolgának.


Mostanra sokat változott a világ... Lehet rossz irányba, de ez van.

2013. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Lehet így is, ahogy te mondod, hogy "osztoznak", egyszer az egyik fél nyer, máskor meg a másik fél. Lehetséges, de akkor te nem lennél teljesen szabad és nem tudnád az összes energiád a céljaidnak szentelni.

Nem tudom hogy egyetértesz-e, de a nők, arra vannak hogy boldoggá tegyék a férfiakat. Régen, a férfiak vadásztak, halásztak, amikor még nem volt ilyen fejlett a világ. És ezt miért csinálták? Azért, mert nem akartak éhen halni. Mondhatjuk úgy, hogy önzők voltak? Igen, mondhatjuk, más élettel teli állatokat vadásztak, azért, hogy a saját igényeik ki legyenek elégítve. És ez a természet.

A nők pedig mit csináltak? Várták haza a férfiakat. Hmm, más nem igen jut eszembe, mert talán mást nem is csináltak. A nőknek az volt a dolguk, hogy a férfiaknak a munkáját könnyítsék, segítsenek nekik, támogassák őket.

Látod? Önzőnek lenni nem szégyen. Kell a túléléshez, és kell a fejlődéshez. Ha szerinted nem lett volna önző ember, akkor itt tartanánk? Akkor már rég kihalt volna az emberiség. Ők tartják fenn ezt a világot, a nők ebbe pedig segítenek.

Az apád pedig egy barom volt, mert, és most jön a lényeg: Nem volt célja, nem ért el semmit, csak a szája volt nagy. És nem adott át a világnak semmit.


Na, meggyőztelek végre? Az önzőség nem baj. Sőt, inkább az a baj, hogy kedves vagy egy lánnyal, annak reményében hogy megkapod őt. Mint ahogy a tinifiúk 90%-a, a csajokat istenítik, közben pedig nincs célja az életüknek, mondjuk ez a média hibája is. A kérdező is ilyen, ezért próbálom kicsit felnyitni a szemét, meg akkor a tiedet is. Gondolkozz el ezen.

2013. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
És a családos dologhoz csak annyit teszek hozzá, hogy nagyon megfogom gondolni, hogy mikor házasodjak meg, és legyen gyerekem. Az biztos, hogy a fiatalságomat nem adom oda olyan könnyen, simán 30-35 év felett fogok házasodni, és egy kedves, megbízható lánnyal, aki segít nekem mindenben.
2013. aug. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!