Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek bűn, ha ronda,...

Szerintetek bűn, ha ronda, nyomi, alacsony srácként én is számomra vonzó párra vágyom még, ha titokban is?

Figyelt kérdés
Inkább olyan lányoknál próbálkozom, akik nem jönnek be sok fiúnak, de mégis érzem, hogy ez valami hazugság, meg, hogy nem is igazán tudok boldog lenni olyannal, aki nem jön be, viszont azt is megértem, ha én nem jövök be a lányoknak, hiszen nem vagyok külsőre egy kiemelők Justin Bieber vagy Brad Pitt hasonmás. Hiában van nyomi páwa testem, ha a fejem nem megfelelő alányok számára, mivel nagy orrom, ez férfias orr, és elálló füleim vannak meg az arcszerkezetem sem tökéletes. Nem szimmetrikus, és nem is férfias, mert elég kerek fejem van inkább, bár kicsit hosszúkás is egyben. Eddig csak a szemeimet dícsérték meg a számat lányok, de szerintem ezt is csak szánalomból. Voltak, akik cukinak, aranyosnak, helyesnek is neveztek, de ők is cska képet láttak rólam, élőben még eddig csak egy részeg ribizli mondta, hogy olyan aranyos vagyok meg egy másik csaj azt mondtam, hogy olyan babapofim van, ez is részeg volt már amúgy... Ja meg volt egy csaj, akinek bejöttem és rám küldte a barátnőjét, de a csaj annyira félt tőlem, hogy mikor odamentem hozzájuk meg sem tudodtt szólalni, ő nekem nem igazán jött be, bár nagyon csúnya sem volt, csak nem esetem úgy mondanám. Úgyhogy nem igazán vagyok jó helyzetben, szóval ebből is látható, hogy nem rajonganak értem a lányok. Többnyire azt szokták mondani, ha bepróbálkozom náluk, hogy: ronda vagy!
2013. aug. 3. 00:50
1 2
 1/12 Sir Sarcasm ***** válasza:
nem bűn
2013. aug. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem
2013. aug. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Már miért lenne bűn? Ne próbáld meg magadnak megmagyarázni, hogy bűn, amit csinálsz. Nincs ott feletted senki, hogy ostorozzon. Normális, hogy vannak vágyaid, és meg akarod őket élni, feltéve, hogy nem akarod őket ráerőltetni másra.


Szerintem hagyd abba azt az önostorozást, mert nem lesz tőle jobb hidd el.

2013. aug. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Bűnnek nem bűn, csak nem igazán reális.
2013. aug. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem sokat vesztesz, ha olyanok elutasítanak, akik ilyet mondanak neked. Azzal csak nyersz.
2013. aug. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Dehogy bűn, én sem vagyok világszépe, és sokszor ábrándozok arról, hogy egyszer majd eljön értem a félistenstestű kedves. A valóság persze más, nem külsőre megyek. Csak menj nyugodtan oda a lányokhoz, beszélgess velük, majd lesz olyan is akinek tetszel úgy ahogy vagy:) a külső nem minden.
2013. aug. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos annyira nem tartod titokban, mert ide is kiírtad (ki tudja, hányadszorra...).
2013. aug. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva már nem vagyok képes rá, hogy odamenjek egy nekem tetsző lányhoz, de lényegében már semmilyenhez se... Túl sokszor koptattak le, már megalázónak tartom, hogy folyton én kezdeményezek és sosem lesz semmi, önbizalmam is semmi már, pedig két éve még optimistán próbálkoztam mindenféle lánynál, akkor még hittem, hogy van lány, akivel kölcsönösen kívánhatjuk egymást meg minden klassz lehetne köztünk.

A legjobban ez a sok bunkó csaj zavar, ha nem rondáznának le sok ember előtt, nem is tartanám égőnek a helyzetet annyira, de mégis kinek hiányzik az, hogy megalázzák akár csak neten, akár több ember előtt a városban? :/

2013. aug. 3. 00:59
 9/12 anonim ***** válasza:
téged nem kap el a hányinger amikor az ilyet írod?
2013. aug. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A lányok sajnos ilyenek, viszont ha sok lóvéd van meg sportkocsid, bármelyiket megkaphatod (sajnos). Mert nekik csak ez számít értéknek.
2013. aug. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!