Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek bűn, ha ronda,...

Szerintetek bűn, ha ronda, nyomi, alacsony srácként én is számomra vonzó párra vágyom még, ha titokban is?

Figyelt kérdés
Inkább olyan lányoknál próbálkozom, akik nem jönnek be sok fiúnak, de mégis érzem, hogy ez valami hazugság, meg, hogy nem is igazán tudok boldog lenni olyannal, aki nem jön be, viszont azt is megértem, ha én nem jövök be a lányoknak, hiszen nem vagyok külsőre egy kiemelők Justin Bieber vagy Brad Pitt hasonmás. Hiában van nyomi páwa testem, ha a fejem nem megfelelő alányok számára, mivel nagy orrom, ez férfias orr, és elálló füleim vannak meg az arcszerkezetem sem tökéletes. Nem szimmetrikus, és nem is férfias, mert elég kerek fejem van inkább, bár kicsit hosszúkás is egyben. Eddig csak a szemeimet dícsérték meg a számat lányok, de szerintem ezt is csak szánalomból. Voltak, akik cukinak, aranyosnak, helyesnek is neveztek, de ők is cska képet láttak rólam, élőben még eddig csak egy részeg ribizli mondta, hogy olyan aranyos vagyok meg egy másik csaj azt mondtam, hogy olyan babapofim van, ez is részeg volt már amúgy... Ja meg volt egy csaj, akinek bejöttem és rám küldte a barátnőjét, de a csaj annyira félt tőlem, hogy mikor odamentem hozzájuk meg sem tudodtt szólalni, ő nekem nem igazán jött be, bár nagyon csúnya sem volt, csak nem esetem úgy mondanám. Úgyhogy nem igazán vagyok jó helyzetben, szóval ebből is látható, hogy nem rajonganak értem a lányok. Többnyire azt szokták mondani, ha bepróbálkozom náluk, hogy: ronda vagy!
2013. aug. 3. 00:50
1 2
 11/12 anonim válasza:

kuldj képet privatban :P v facebook linket.

kivancsi vagyok hogy nézel ki :P

2013. aug. 3. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Az ilyenek mint bunkó r*bancok. Meg akinek a a páwa alfahím a félisten.. hát. no comment. :D


Én például rendszeresen megkapom az oltásokat, hogy mennyire ronda vagyok, hogy nézek már kis, és társai. Általában a tipikus plázar*bancoktól, és alfahímektől. Nekem meg tőlük fordul fel a gyomrom, mégsem szólok be ezeknek.

Az önbizalmam a padlót is súrolja gyerekkorom óta, akkor kezdődtek a csúfolások.


Sosem gondoltam volna, hogy egy olyan egyén valaha rámnézne, akivel együtt vagyok. :) És mégis. Az ő szemében szép vagyok, a "hibáimmal" együtt.


Ezzel az egésszel csak annyit akartam mondani, hogy biztosan találsz majd egy olyan lányt, aki számodra is vonzó, és ő is elfogad a szépséghibákkal együtt. :)

(19/L)

2013. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!