Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg gáz, ha egy fiú...

Tényleg gáz, ha egy fiú nagyon alacsony, lányok tényleg nem jönnek be nektek az alacsony fiúk?

Figyelt kérdés
Mondjuk az ilyen 165-170centi magas, vékony fiúk. Én ilyen vagyok és gyakran látok szép lányokat, de ők magasabbak tőlem, viszont szívesen megismerkednék velük, de mivel magasabbak úgy érzem kevés lennék nekik, így nincs is kedvem próbálkozni náluk, de közben nagyon kívánom őket.

2013. júl. 20. 21:01
 1/7 anonim válasza:

Ó, én odavagyok a pici fiúkért :)

Szóval egyáltalán nem gáz, van, aki pont azt szereti.

2013. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bino ***** válasza:
Nekem a 170 az alsó határ. Ez számomra fontos.
2013. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én 157 cm vagyok szóval nekem nem gáz, úgyis magasabb nálam :D
2013. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 170 centi vagyok, és szeretem, ha magasabbak nálam, 5-6 centivel. De ha nagyon megszeretnék egy alacsony fiút, akkor ugyan mindegy lenne, mekkora. Vannak ismerőseim, nem is egy! ahol a lány magasabb...
2013. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 crawenn ***** válasza:
Ezen az alapon sorbaállnának az ajtóm előtt a két méteremmel.
2013. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges, hogy azért simítgatta a haját egy magasabb csaj buszon és nézett gyakran felém buszon? JObban belegondolva nem az első eset, hogy modell alkatú tőlem amgasabb kb. 175centi körüli lányok furán viselkedtek a közelemben. Lehetséges, hogy tetszettem nekik alacsonyabb srácként?
2013. júl. 20. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne álmodozz.


170 alatti fiuk max. 160 alatti lányoknak kell...de sok esetben még őnekik se.

Férfi átlagmagasság 176-180 cm


Szüleid gondolom alacsonyak azért lettél alacsony, igazam van ?



166 cm /F

2013. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!