Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy gyermektelen 41 éves...

Egy gyermektelen 41 éves fickónak vajon milyen esélye van ismerkedni és hol tegye?

Figyelt kérdés
Én lennék az. Most még nem aktuális, mert 4 napja ment el a párom és egy 15 éves fejezet ért véget az életemben. Gyerek nincs, egy erős harmincasnak néznek sokan. Valahogy nekem a társkeresők kissé mesterkélt dolgok, nem nagyon hiszek bennük. Meg nagyon az ilyen "rágörcsölésekben" sem. Viszont nyilván azért papa koromig nem akarnék egyedül maradni.

2013. aug. 29. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnálom, h igy alakult.. de sose késő:)
2013. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az öregebbeknél szokásos a munkahelyi ismerkedés ha van rá lehetősége. 18/F

anyum is ott találkozott nevelőapámmal és jól megvannak 7 éve :)

2013. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bárhol,utcán,csak ne a gép előtt.:)

Amúgy sajnállak.

2013. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gyermektelen negyvenesek főnyereménynek számítanak, a társkeresőkön minden harmincas nő erre vágyik, csak nem talál. :) (Mert aki van, az általában defektes.)

Én cseten ismerkedem, és ott sok korombeli nő (a férfi csetpartnereim szerint) gyermektelen pasiról álmodik.

Rágörcsölni meg nem kell, csak lazán ismerkedni, aztán úgyis az idő dönti el, hogy miből mi lesz.

38N

2013. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bárhol.
2013. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérzést és az infókat. Szerencsére én nem vagyok defektes :))
2013. aug. 29. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolom ez is a te kérdésed volt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__47..

Látod, nem olyan nehéz ez.

2013. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!