Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok van kedvetek megismerni...

Lányok van kedvetek megismerni, egy átlagtól kicsit eltérő sráccal?

Figyelt kérdés
Úgy értem azért térek el az átlagtól, mert sok mindenben más vagyok, mint az átlag ember. Én egy 23 éves srác vagyok, aki sok mindenben a szépet és jót látja. Nagyon szeretek boldog lenni nevetni, nagyon szeretem a természetet, hosszú sétákat a békességet. Én igazából eddig egy nővel se voltam, több ok miatt az egyik kissé későn érő típus vagyok, a másik sokáig nem voltam ilyen ember mint most vagyok mindenben a negatívat és a rosszat láttam, más emberekre hallgattam, mert nem tudtam elfogadni magam, de szerencsére már megvagyok magammal békülve, és teszek rá, hogy nem vagyok olyan, mint a legtöbb ember. :) Legjobban egy olyan lányra vágyok aki tapasztalt, kicsit irányító a kapcsolat elején, örömmel feküdne le velem arra gondolva, hogy nem mentem át a fél városon, hanem inkább az érzelem irányított és csak a megfelelőre vártam, akivel csak érzelemből oszthatom meg az ágyamat. :)Szeretnék vele minél többet együtt lenni sokat ölelgetni, puszilgatni, csókolgatni és mélyen a szemébe nézni. Eszembe se jutna megcsalni a barátnőmet, nem érdekel hogy más nővel milyen lenne a szex, nálam a hűség és az őszinteség a legfontosabb dolog, anélkül nem tudnék elképzelni egy kapcsolatot. Jelenleg tanuló vagyok, és ha minden jól megy akkor jövőre eltudok helyezkedni! Külsőleg 185 cm 85 kg vagyok átlagos testalkattal, barna hullámos göndör haj és zöld szemem van. Ha szeretnétek megismerni írjatok! :)
2013. aug. 27. 23:54
1 2
 11/14 anonim válasza:
Tök jó amit leírtál, kár hogy 37 éves múltam, és házasságban élek :D
2013. aug. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A nőknek ez mind mellékes. Csak az a fontos nekik, h jóképű legyél. Bár az kicsit negatívum nekik, h nem mentél át a fél városon, és h nagyon tudnál szeretni.
2013. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Részben relatív, hogy kinek mi a jóképű, csak igényes ápoltnak lenni, nekem se kell olyan nő, aki nagyon elhanyagolja magát!
2013. szept. 11. 13:18
 14/14 anonim ***** válasza:
Részben, de nem egészen. Az pedig tévedés, h a nőknek csak az ápoltság számítana külsőleg.
2013. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!