Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok van kedvetek megismerni...

Lányok van kedvetek megismerni? 23/F

Figyelt kérdés
Én egy 23 éves 185 centis 80-85 kilós, hullámos barna hajú zöld szemű átlagos testalkatú srác vagyok. Fiatalabbnak látszódom amennyi vagyok, mivel a borostám nem igazán nől, és nincs rajtam valami sok ször, de engem nem zavar egyáltalán, többen mondják, hogy inkább fitalabbnak, minthogy idősebbnek nézzek ki a koromnál. Én nagyon szeretem a romantikát, nekem csak szexre nem kéne nő, mert nekem a hűség a legfontosabb egy kapcsolatban, és hogy őszinték legyünk egymással meg szeressük egymást. Nyíltan vállalom, hogy egy érzékeny lelkű, kedves férfi vagyok, bunkó macsó nem is tudok egy nővel se lenni, igaz sok esetben mai világban ez gáz, de teszek rá. Ha lenne kedvetek megismerni, akkor írjatok privátot, de ide is írhattok választ. És nem kamuból meg unatkozásból írtam ki a kérdést.
2013. aug. 23. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen értelmes, normális pasi vagy, akkor miért itt ismerkedsz?
2013. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szelena97 ***** válasza:
2013. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21F vok, engem meg mindenki 16nak néz. Főleg ha nincs rajtam szakáll, borosta még elmegy.
2013. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert nagyon nincs társaságom, társkeresőn meg nem értem el sikereket, pedig belefektettem sok energiát!
2013. aug. 23. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!