Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz, ha rákényszerülök arra,...

Gáz, ha rákényszerülök arra, hogy azzal a lánnyal kavarjak, aki elfogad engem külsőre?

Figyelt kérdés
Csúnya fiú vagyok, sajnos emiatt tesóméktól kezdve úgy az utcán vagy a középsuliban is kaptam beszólásokat a külsőmre, sokan csúfoltak, csúfolnak. Amikor elhatároztam hgoy próbálkozom lányoknál élőben vagy neten sok lány iszonyat bunkó volt velem, pedig egyáltalán nem csak a szépekre hajtottam, sőt a szépek közül voltak alegkedvesebbek velem amúgy. Neten még rosszabb a helyzet, mert ott valahogy sokkal több lány meri a képembe mondani, hogy ronda vagyok. Úgyhogy mivel élőben egyszer megalázott egy lány sok ember előtt, így azóta csak neten merek ismerkedni, igaz itt is sok lány megaláz, de legalább más nem tudja meg, nem látja és nem kell szégyenkezve megfutamodnom a megalázás után. Nos így netről sikerült két olyan lánnyal randit összehoznom, akikkel végül smároltam is, viszont az első lány arcra nagyon nem jött be, sajnos annyira nem tetszett, hogy megtudtam, hogy más fiúk sem akarnak tőle semmit, így értem miért adta olyan könnyen magát nekem, meg miért kérte a további talikat, de végül nem bírtam tovább hazudni neki és elhidegeltünk egymástól, maradtunk barátok. Viszont nem is olyan rég egy szép lánnyal sikerült taliznom, akivel csókolóztam is, de mivel túl szép hozzám és hát attól tartottam, hogy úgysem akar tőlem folytatást, hisz ő szép én meg csúnya, így nem kerestem többet, azóta pedig úgy tudom összejött egy másik fiúval már. Igazából nem ok nélküli a félelem, ugyanis volt egy lány, aki csak azért smárolt meg randizott velem, mert fogadott a barátnőivel és ezt csak utána mondta emg, amikor kerestem újra, hogy folytatásról beszéljek vele. Ő konkértan újra porig alázott, minden tekintetben, kezdve attól, hogy iszonyat ronda vagyok és, hogy smárolni sem tudok meg, hogy felejtsem el, mert egy ilyen ocsmány, senkivel ő és más lány sem állna sosem szóba. Gáz vagy sem, de sírtam is ezután fiú létemre és még öngyilkosságra is gondoltam. Ezért is furcsáltam hogy nem rég egy szép lánnyal sikerült smárolnom, hogy nem is ellenkezett egyáltaán sőt az sem zavarta, ha fogdostam itt-ott.
2013. aug. 27. 23:33
 1/8 anonim válasza:

Tényleg csúnya vagy? Mindenkinek más a csúnya.

Nézz utána, hogy javíthatsz a külsődön, tedd is meg, aztán költözz el onnan, ahol most élsz. Az új helyen az új énedet fogják ismerni. Nem akarsz véletlenül képet felrakni? Hátha tudok tanácsot adni.

2013. aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Képnek én is örülnék ha gondolod, tanács szempontjából.:)

21l

2013. aug. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha tényleg így érzed tedd egy picivel lejjebb a mércét .. gondolkodj egy picit légy szíves.Tehát te azt mondod hogy csúnya vagy és a szép lányok nem adnak esélyt sőt átvernek és nem akarnak tőled semmit,már kezdtelek sajnálni amikor tovább olvastam hogy randiztál egy lánnyal akinek az arca nem nagyon jött be neked(ronda volt) de azért lesmároltad és elmentél vele randizni aztán hagytad őt mert hogy RONDA na és ebből kiindulva ha te így viszonyodsz az általad csúnyának mondott lányokhoz és esélyt sem adsz nekik akkor te se várjál többet a szép lányoktól ..
2013. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább várj még, minthogy ilyen megalkuvó kapcsolatokat találj, ennél jobbat érdemelsz. Azt pedig még mindig nem tudom megérteni miért kell bunkózni valakivel, a külsejéről senki nem tehet, a bunkó jelleméről viszont igen. Az utóbbi a nagyobb gond.
2013. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Elképesztő hogy lehetsz ilyen felszínes! Amikor pontosan tudhatnád, milyen az ha a külsőd miatt ítélnek el, te ugyan azt csinálod egy másik lánnyal! Akkor mégis mit vársz másoktól? Gondold már végig a dolgokat!
2013. aug. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3-as vélaszoló épp ez az, hogy adtam neki esélyt, de nem bírtam ki a hazudozást két hónapnál tovább...
2013. aug. 27. 23:46
 7/8 anonim ***** válasza:
3 válaszoló voltam .. értem tehát adtál neki esélyt.De akkor miért kellet hitegetni?Mindegy ez egy másik téma.Biztosan találsz egy olyan lányt akit a saját szemeddel mind belsőleg mind külsőleg megfelelőnek látsz ha nem is egy újság címlapjára való,de megvannak azok a belső értékei ami neked megfelelő ráadásul még vonzódsz is hozzá ..nem mindig a legszebb lányoknál kell próbálkozni L
2013. aug. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj, felmondtam nemrég a munkahelyemen, és Te már baromira hiányoztál a hülyeségeiddel:D El se olvasom, mindegyik kérdésedben:

1. Leírod, Te egy milyen fantasztikus ember vagy.

2. Leírod a szép lányok milyen gonoszak.

3. Leírod, hogy ronda lányokhoz nem tudsz vonzódni.

A lányok meg hozzád, a ronda fiúhoz nem tudnak vonzódni. Na, ez van.

2013. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!