Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hiszi azt minden férfi,...

Miért hiszi azt minden férfi, hogy a nőnek csak pénz kell? 18/L

Figyelt kérdés
Sokat olvasgattam a különféle hozzászólásokat és ez a kérdés merült fel bennem. Én egyáltalán nem értek vele egyet, ráadásul ha valamelyik srác gazdag, azzal inkább távolságtartóbb leszek, mint kedvesebb. Nem akarok egy olyan barátot, aki azt hiszi pénzen mindent megvehet magának. Többek közt a boldogságot is. (Természetesen tisztelet a kivételnek!)

2013. aug. 25. 19:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#6 köszi csak onnan tudom h. már tapasztaltam!;)
2013. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én nem hiszem azt


és tapasztaltam is, hogy nem..

2013. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért mert a mai fogyasztó társadalomban az emberek több mint 90%-a csak akkor érzi jól magát ha megveheti amit akar, így hát a nők is. Műköröm, kocsi, üdülés... stb. mindenhez pénz kell. Méh ha az elején a nagy szerelemben nem is, de később az említett százaléknál biztos, hogy kiütközik a pénzhiány problémája. A férfiak meg nem mind hiszik azt, csak mivel a többségnek tényleg nagyon lényeges tényező így azokkal találkoztak és azokból vonnak következtetést, tapasztalatot. Egyébként a nőknek alapvetően nem pénz kell, hanem, hogy valaki tiszta szívből szeresse és ki is tudja ezt mutatni minden formában, és ő is szerethesse viszont így. Legyen kihez hozzábújni esténként, nyugodtan, biztonságban érezhesse magát. (ehhez a ami világban valamilyen szintű anyagi biztonság is hozzátartozik, de nem feltétlen kell gazdagnak lenni) A többi amit pénzért meg lehet venni csak hab a tortán...
2013. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
a nők többségének vagy a primitív kőbunkó macsó kell vagy pénz!
2013. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
13-as, valahogy ez a tökéletes megfogalmazás: A nőknek biztonság kell. Szerelmi biztonság és anyagi biztonság. És ezért érzik azt a pasik, hogy a nőknek csak a pénz számít. Pedig csak az, hogy "biztos körülmények közt élhessenek". És ezt nem tudatosan keresik, hanem ösztönből.
2013. aug. 25. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!