Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk! Attól, hogy ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk! Attól, hogy ti mindig olyan lánnyal jöttök össze, akinek csak a pénztárca vastagsága számít, az nem azt jelenti, hogy az összes lány csak ilyen lehet?

Figyelt kérdés
A rendes,jóravaló lányoknak nem ez kell...

2013. aug. 9. 14:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Könnyebb panaszkodni, mint próbálkozni.

Viszont az is szánalmas hogy állandóan játszátok az agyatokat, hogy nem fontos, mert valamilyen szinten fontos hogy legyen pénze.

2013. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 ASOT ***** válasza:
És most mi a gondod?
2013. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Nem értem..
2013. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
#2 Az,hogy miért nem értitek meg,hogy vannak rendes lányok is,akiknek nem ez kell?
2013. aug. 9. 14:58
 5/29 ASOT ***** válasza:

ÉS ezt most miért kérded? Mert ewzt olvastad a neten?

Mindenki tudja hogy sokan nem így képzelik.

2013. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

#5 Ne legyél már ilyen értetlen...:D

Persze,most meg tagadják sokan,hogy nem ilyenek.

Nem rég láttam egy olyan kérdést,amiben az volt,hogy a csávónak kicsi pénisze van és nem is annyira szép,de tapadnak rá a csajok...Azt kérdezte,hogy mitől van ez?

Rögtön azt felelték rá,hogy a pénze miatt...

2013. aug. 9. 15:08
 7/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, te vagy éretlen.

Nem mindenki gondolja ezt de tény és való hogy rengeteg nőnek ez sokat számít, ha nem ezt mondod akkor hazudsz. Természetesen nem mindenkinek. Viszont ha valaki csúnya és kicsi pénisze van és tapadnak rá a nők, akkor az biztos a pénz miatt lehet. Nézd meg az arab sejkeket. Rondák, azon a területen a természet nemvolt túl kegyes hozzájuk és a legtöbben kis pénisszel születnek mégis tapadnak rájuk a nők. Szerintem jobban kötül kéne nézned a nagyvilágban.

2013. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 ASOT ***** válasza:

De könyörgöm akkor vannak olyanok akik nem így gondolják akik nem gondolják azt h a nő a pénzük miatt van velük.


Például én nem gondolom ezt mert szegíny vágyok mint a templom egere és ilyen gond nem probléma volt soha.

Aki meg olyan volt annak csinkoje.

2013. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

#7 Nem éretlent írtam,hanem értetlent.

De én a kedves,rendes lányokról beszéltem,nem az arab számító,pénzéhes nőkről...

2013. aug. 9. 15:16
 10/29 ASOT ***** válasza:
Miért vagy ilyen morci mijért banyáskodsz? :)
2013. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!