Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti elfogadnátok anyagi támogat...

Ti elfogadnátok anyagi támogatást egy ismeretlentől?

Figyelt kérdés

Csetes ismeretség, sokat beszélgetünk, amiből állítása szerint nagyon sokat "épül", segítségére vannak a beszélgetéseink.

Van egy számomra fontos dolog, amit jelenleg nem igazán tudnék finanszírozni agyagilag, és felajánlotta, hogy kifizeti...

Állítása szerint nem vár el semmit cserébe. (Nem tud rólam semmilyen adatot, én róla szinte mindent.)

Minden vélemény jól jön, szívesen veszem, a negatív véleményeket is!


2013. aug. 25. 12:52
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Nem, nincs kamerán, képet sem látott rólam. Egy nicket tud és ennyi. (Meg a koromat, nememet, családi állapotomat - lakhelyet pl. nem tud.)

Egy nehéz élethelyzetben meghallgattam, megértettem, adtam neki pár tanácsot, amiket megfogadott és hasznosnak találta. Ennyi.

2013. aug. 25. 13:20
 22/28 anonim ***** válasza:
hogy kaptad az ajándékokat akkor?
2013. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Tudom,majd most jön,hogy "áááá dehogy,semmit,mégis pénzelni akar!!"


A te dolgod,de az álszent embereket nem szeretem,és azt se,ha vki hülyének akarja nézni a többi embert....

Gondolom még mellé panaszkodtál is neki,hogy mennyire rossz az anyagi helyzeted,gondoltad hátha megemlíti hogy segít......ismerek ilyen nagyon rafinált nőket,a haveromat egyszer így palizta be egy nő,hogy szegény,rossz az anyagi helyzete,segítsen neki,elküldte az utiköltsége árát+egy kis extrát ,mivel hosszú az út,üdítőre,szendvicsre,hogy majd taliznak,erre másnap nem jött a csaj letiltotta......

nem mondom hogy ilyen vagy,csak tudom hogy elő adtad magad,kicsit panaszkodtál,és tisztában voltál vele,hogy majd megemlíti hogy segít,nem hiszem el,hogy csak az ingyen lelki segély vonalat akartad eljátszani vele......

2013. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Vett ajándékokat is, amit szintén nem akartam elfogadni


Nem akartad elfogadni,de elfogadtad ez azt jelenti,hogy meg is kaptad,ha nem tudja a címedet,akkor hogy is van ez????

2013. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
erre vagyok én is kíváncsi mert ha személyesen taliztatok akkor követhetett, ha nem akkor postázott, tehát mindenképp tudja rólad amit kell, mert annyi esze nincs hogy postafiókra kérted volna vagy a barinős lakcímére...
2013. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

elmondom neked, hogy ha semmi adatot nem tud rólad de ért a számítógéphez ip cím alapján sok mindent kilehet deríteni

szóval valószínű többet tud rólad mint gondolnád

2013. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Ezen a cseten semmiféle adatot nem lehet látni, ip-címet sem. De még ha látná is, akkor is, dinamikus ip címem van, egyik nap szegedi, másik nap dunaújvárosi, és a szolgáltató csak hatósági megkeresésre adja ki, hogy melyik ip cím kihez tartozik. Erről ennyit.

Ajándékokat a tiltakozásom ellenére vett. Az eljuttatást úgy gondolja, hogy adjak meg egy helyet (üzletet, valamit), ahova ő elviszi, leadja bármilyen általam megadott névre, jelszóra, akármire, és ha akarom, átveszem, ha nem akarom nem veszem át.

A pénz téma úgy jött fel, hogy említettem, hogy belekezdtem valamibe, de nem fogom tudni végigcsinálni olyan intenzitással, ahogy szeretném, mert nagyon sokba kerül. Ő ajánlotta fel, hogy kifizeti, amit én azonnal visszautasítottam. Nem kértem, magánügyemnek tartom, hogy megoldjam a dolgaimat, a szüleimen kívül még senkitől nem fogadtam el anyagi támogatást. Viszont most annyira erősködik, hogy szeretne adni, mert hálás azért, hogy egy nehéz élethelyzeten "átsegítettem", meghallgattam, megértettem, tanácsokat adtam (mivel én magam is voltam korábban hasonló élethelyzetben), hogy elgondolkodtam, hogy elfogadjam-e. Mivel valóban úgy érzem, hogy segítettem. Ezzel együtt lelkiismeret-furdalásom lenne, ha esetleg többet várna tőlem. Azzal együtt, hogy határozottan jeleztem, hogy nem szeretnék semmit ígérni, nem szeretném, ha elvárásai lennének irányomban.

Aki szerint direkt hoztam fel, hogy "nehéz anyagi helyzetben vagyok": ha így lenne, akkor gondolkodás nélkül elfogadnám, hiszen azért dobtam fel a témát, nem? De itt nem erről van szó, hanem tényleg szeretnék nyugodt, tiszta lelkiismerettel dönteni. Neki örömet okoz az, ha adhat, és nem olyan összegről van szó, ami földhöz vágná. Én viszont be tudnám fejezni azt, amibe belekezdtem. Nem mindennapi megélhetésre kellene a pénz, hanem egy konkrét, meghatározott célra, amit ő is fontosnak és hasznosnak tart.

2013. aug. 25. 17:44
 28/28 anonim válasza:
Elfogadnek:) ha a pasi akar szexet akar erte talan meg akkor is
2016. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!