Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti elfogadnátok anyagi támogat...

Ti elfogadnátok anyagi támogatást egy ismeretlentől?

Figyelt kérdés

Csetes ismeretség, sokat beszélgetünk, amiből állítása szerint nagyon sokat "épül", segítségére vannak a beszélgetéseink.

Van egy számomra fontos dolog, amit jelenleg nem igazán tudnék finanszírozni agyagilag, és felajánlotta, hogy kifizeti...

Állítása szerint nem vár el semmit cserébe. (Nem tud rólam semmilyen adatot, én róla szinte mindent.)

Minden vélemény jól jön, szívesen veszem, a negatív véleményeket is!


2013. aug. 25. 12:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
én elfogadnám mivel fontos dologra kellene nekem de sajnos nekem nincs ilyen szerencsém mint neked :(
2013. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

legyen már eszed!! el ne fogadd!

Aztán majd odaküldi a zsarukat valami mondvacsinált dologgal h megloptad vagy bármi más...úristen egy vadidegentől semmit nem fogadunk el. Eddig csak cseten beszélgettél lehet egy aberrált f.asz az meg hogy mit mond kábé a nullával egyenlő tudok neke én is siránkozni ha kell nem okoz problémát elhitetni bárkivel bármit.



uhhh de naiv vagy

2013. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

"Nem tud rólam semmilyen adatot, én róla szinte mindent."


te annyit tudsz róla amennyit elmond magáról tehát hazudhat mint a vízfolyás azt is csont nélkül beveszed.

2013. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Igen, nő vagyok.

Nem mondtam el semmit, mivel nem kapcsolatot kerestem, csak beszélgetést, esetleg barátságot, ezt már az elején tisztáztam. Én viszont attól tartok, hogy ő kapcsolatban reménykedik (még ha nem is tudatosan, de "titkon reméli").

Tisztáztam, hogy ne várjon tőlem semmit, nem tudok ígérni semmit. Ennek tudatában szeretne adni. Én attól félek, hogy csalódott lesz, ha mégsem alakul több... és nekem bűntudatom lenne ettől, annak ellenére, hogy tényleg nem ígértem semmit.

2013. aug. 25. 13:04
 15/28 anonim ***** válasza:

pénz a kur.vának adnak nem annak aki sokat tett a másikért. Amennyiben annnnnyira hálás meg olyan sokat adott neki a beszélgetésetek cserébe venne egy tábla csokit és megköszönné.


Gondolkozz már kicsit. "Kapcsolatot akar" helyett ki akar tartani.

2013. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

"Aztán majd odaküldi a zsarukat valami mondvacsinált dologgal h megloptad vagy bármi más..."

Mivel semmilyen adatot nem tud rólam, így nehéz lesz... és azt gondolom, ebből a szempontból teljesen lényegtelen, hogy én mit tudok róla és mit nem. Persze, mondhat magáról bármit, ez valóban így van, de az adott esetben teljesen lényegtelen, hogy igaz-e vagy sem, amit eddig írt magáról. (Egyébként nem hiszem, hogy kamu lenne, mert mobilt, vezetékes telefonszámot is adott, teljesen beazonosítható.)

2013. aug. 25. 13:07
 17/28 A kérdező kommentje:
# 15: Vett ajándékokat is, amit szintén nem akartam elfogadni. És amikor megtudta, hogy van egy számomra fontos dolog, amit nehezen tudnék finanszírozni, felajánlotta, hogy azt az adott dolgot kifizeti. Mindenfajta ellenszolgáltatás és elvárás nélkül. Találkoznom sem kell vele. A kérdés erről szól, nem kitartottságról, és ilyenekről.
2013. aug. 25. 13:09
 18/28 anonim ***** válasza:
de a pénzt ajándékokat csak eljuttatja valahogy ha személyesen találkozol vele követhet amiről nem tudsz, beszélgetés közben egy igazi profi úgy szedi ki a dolgokat hogy észre sem veszed, szóval ne legyél ennyire biztos hogy nem tud rólad semmit, lehet többet tud mint gondolnád
2013. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

"Egyébként nem hiszem, hogy kamu lenne, mert mobilt, vezetékes telefonszámot is adott, teljesen beazonosítható.)"


barát/ismerős/albérlet lakásán a vezetékes szám, és vesz egy uj mobilt ennyi. Marhára beazonosítható valóban....


na jó nem fárasztom magam tovább

2013. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

"Állítása szerint adtam én már annyit, hogy ezt szeretné "meghálálni"


Mit adtál neki a chatelésen kívül?

Nem értem?

Itt-ott megmutattad magad neki a kamerában?

Gondolom igen.....én nem akarom elhinni,hogy csak úgy ismeretlenül fizetni szeretne neked,ha csak nincs nagyon rád gerjedve,ahhoz meg sztem nem elég egy egyszerű chatelés,lehet akárki a gép mögött,gondolom valamit csak mutattál neki.....

2013. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!