Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vannak az olyan pasik...

Hol vannak az olyan pasik akiknek tényleg a husibb csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
neten mindenki szerint a husi a jó, a sovány a béna, ahhoz képest sose találkoztam még egy darab olyan fiúval se élőben akinek ne a sovány tetszett volna :D
2013. aug. 25. 06:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sovány meg a vékony között azért van különbség :)

Nekem spec. bejönnek (tényleg)

2013. aug. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire husi,nekem is az jön be inkább akin van mit fogni :) küldj képet,nem ismerkedés céljából,csak kíváncsi vagyok és priviben véleményt mondanák :)
2013. aug. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

én vékony vagyok, csak mint külső szemlélő kérdezem :D

mert voltam táborban és a legtöbb fiúnak a csúnya csaj ott kezdődött, h duci...

2013. aug. 25. 06:55
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem húsibb csajom van, mindig is az ilyen testalkatú csajaim voltak.
2013. aug. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

a net az más.


Az életben 40 ismerősöm közül kb. 1 nek van ducibb csaja a többi vékonyabb sportosabb testalkatú.

2013. aug. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jó most neten mindenki azt ír, amit akar...

A nők is váltig állítják ezen az oldalon, h a csúnya pasik a kelendőek, a jóképűek meg gázak!

2013. aug. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nekem mindegy,hogy milyen testalkat.De tény a kövérebb csajok,szexuálisan jobban nagyon izgatnak.
2013. aug. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pl. itt, de velem nem sokra mész, mert olyan csaj nincs, akinek az alacsony és ronda arcú pasik jönnének be.
2013. aug. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, nekem a legjobban azok a csajok tetszenek általában, akiken van egy kis pocak is, egy kicsit nagyobb fenék, ami általában jelent egy 5-10 kiló felesleget.

De ez nem jelenti azt hogy más nem is tetszene, csak ez a típus.

Meg azt se, hogy csakis velük járnék.

A szerelmet nem is említve, a szerelem szerintem nem a külsőn múlik, hanem a szikrán. Ha az megvan, nem is kell a többivel foglalkozni, lehet sovány vagy akármilyen a nő.

2013. aug. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol van az a husi. Amikor egy jó alakú lány felszed x kilót és arányosan eloszlik rajta, az nem ugyanaz, mint ha egy csaj simán debella.
2013. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!