Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak még olyan lányok...

Vannak még olyan lányok akiknek nem csak a pénz, autó, lakás kelti fel figyelmét?

Figyelt kérdés
Én már egy ideje szingli vagyok pontosan 3 hónapja az első nagy szerelem után.Ugye az ember azóta probált ismerkedni stb. nemtudom hogy csak az én korosztályomba van ez csak igy de egyszerüen az átlagnál kicsit csinosabb (de azér közelse szupermodel)lányokat nem tudja az ember kedveségel,jo humoral vagy bármi hasonlo emberi dologal lekötni mer csak legyen sok pénzed(elis várja hogy meghivd amihez épp kedve szottyan,ez mellet elvárják hogy házhoz vidd őket stb.)és ez nem spurság mer persze igy illik tudom meg nemis arról van szó de amikor már ez van a központba nagyon tud iritálni az egész helyzet.Szerintem nem ez legszörnyübb dolog hogy 19 évesen nincs autóm,se lakásom, dolgozok mellette tanulok (bár az országba nem éppen tul jok megélhetési lehetöségek) és egyszerüen nem tudtam megismerni senkit akinek az számít hogy egy jót beszélgetünk vagy megismerjük egymást.Lehet hogy csak nekem nemvolt szerencsém de én már nagyon kiváncsi vagyok hogy mások hogy látják ezt vagy mi a tapasztalatuk.

2013. aug. 16. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
te is rossz helyen keresed
2013. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
van jo hely akkor ?:D
2013. aug. 16. 10:20
 3/12 anonim ***** válasza:
igen van.
2013. aug. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
pl?mer én általában szórakozohelyeken szoktam ismerkedni
2013. aug. 16. 10:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Na jól van nem kell játszani a szentet, azért nem rossz az, ha van a férfinek lakása.

(Persze majd most jönnek a megmagyarázós női kommentek, h náluk eleve kizáró ok a lakás):)

2013. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem rossz sőt, éppezér lasan már alapkövetelmény úgyérzem és ezzel van a gond szerintem hogy miért ennek kell lennie az elsőnek.
2013. aug. 16. 10:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább zavarna, hogy nem tudsz helyesen írni. Szórakozóhelyeken pedig kevés az olyan lány, aki nem r*banc.
2013. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudod ha az lenne a lényeg hogy helyesen irok-e vagy sem akkor foglalkoznék azokkal a kis piros csikokkal a szöveg alatt amikor épp irok de gondoltam igyis érthető lesz egykét hibával,és nem helyesírási versenyt akkarok nyerni hanem kíváncsi vagyok mások véleményére tapasztalatára szoval köszi az észrevételt de legközelebb a kérdésre vonatkozó választ köszi.
2013. aug. 16. 10:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért mi számít neked csinosnak meg szépnek?... Az ilyen nyavalygások után szokott kiderülni az, hogy hát az agyonsminkelt, épphogy p*csát eltakaró ruhákba járó, mellet kidobó, facebookprofilképen csücsörítő csajokat választ az illető és még meg van lepődve.... Hát NE ilyet válassz! Elmondom neked, hogy aki agyonsminkeli magát, és állandóan vásárolgat, vagy mindig a legújabb trend szerint alakítja össze a ruháit, többségében pénzes pasit keresnek, hiszen legalább lesz miből mégtöbbet vásárolgatni! Keress olyat, akinek nem nagy gond, ha néha smink nélkül látják, vagy nem mindig öltözik fel "trendin", hanem néha csak egy egyszerűbb ruhát vesz fel, vagy aki állandóan nevet, van humora, és nem azon aggódik percenként hogy jaj le ne folyjon a sminkje, vagy le ne törjön a körme... Az ilyen lányok nem a pénzt nézik. És hidd el, hogy ezek közül is vannak ám igen csinosak és szépek!
2013. aug. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pont félre érteted akkor amit irtam :).Mivel igen pont azok a lányok tecenek nekemis akik kicsit lazábbak,sportosabbak és el tudunk beszélgetni és nem azokat a divatos tucat "plázacicákat " keresem akik még aludni is magassarkúba szoktak meg miniruhába kisminkelve.De én ugy vettem észre hogy pont az ilyen lányok olyan ritkák hogy ha megismerkedsz végre eggyel neki is van valakije(amit megis értek mivel tényleg ritka az ilyen lány)és pont hogy r*bancokból van bőven :/
2013. aug. 16. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!