Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak még olyan lányok...

Vannak még olyan lányok akiknek nem csak a pénz, autó, lakás kelti fel figyelmét?

Figyelt kérdés
Én már egy ideje szingli vagyok pontosan 3 hónapja az első nagy szerelem után.Ugye az ember azóta probált ismerkedni stb. nemtudom hogy csak az én korosztályomba van ez csak igy de egyszerüen az átlagnál kicsit csinosabb (de azér közelse szupermodel)lányokat nem tudja az ember kedveségel,jo humoral vagy bármi hasonlo emberi dologal lekötni mer csak legyen sok pénzed(elis várja hogy meghivd amihez épp kedve szottyan,ez mellet elvárják hogy házhoz vidd őket stb.)és ez nem spurság mer persze igy illik tudom meg nemis arról van szó de amikor már ez van a központba nagyon tud iritálni az egész helyzet.Szerintem nem ez legszörnyübb dolog hogy 19 évesen nincs autóm,se lakásom, dolgozok mellette tanulok (bár az országba nem éppen tul jok megélhetési lehetöségek) és egyszerüen nem tudtam megismerni senkit akinek az számít hogy egy jót beszélgetünk vagy megismerjük egymást.Lehet hogy csak nekem nemvolt szerencsém de én már nagyon kiváncsi vagyok hogy mások hogy látják ezt vagy mi a tapasztalatuk.

2013. aug. 16. 10:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az írásképed alapján egy ordas nagy bunkó vagy. Bocs.
2013. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Barátom és a családja sajnos nincs megáldva sok pénzzel albérletből albérletbe mennek mert hol a tulaj emeli meg a bérleti díjat vagy az amit kapnak pénzt nem elég még kajára sem ,barátom tanul de nincsen pénze egyszer sem hívott még meg sehová ,fél éve vagyunk együtt ,és láss csodát vannak még ilyen lányok akiket nem a pénz nem a lakás meg a kocsi érdekel ,hanem egyszerűen szeretem és sajnos ebben az országban amit mindenki tud k..a nehéz megélni,sajnos az anyagi helyzetükről a barátom nem tehet,sőt senki sem ! Mégis együtt vagyunk ,úgyhogy nyugi vannak még olyan lányok akik nem az anyagiakat nézik :) Nem azért írtam le hogy fényezzem magam de vagyunk még szerintem :)
2013. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!