Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet belőle valami?

Lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
Van egy srác,23 éves én 17 nekem nagyon megtetszett motoros nagyon helyes kedves vicces ami a legjobban tetszik benne..Beszélgettünk folyamatosan bókolt a szemembe nézett a számat is nagyon figyelte mosolygott megnevettetett mondta h szóljak és megyünk motorozni..valahányszor elmegy a kapunk előtt vagy autóval vagy motorral jelzi h ő megy itt meghúzza a motort stb...2 hét telt el..de azóta semmi én nagyon örülnék ha lenne valami most akkor én keressem..."szólj és megyünk"....én olyan félénk vagyok jó vagyok én hozzáá elég vagyok én neki..??
2013. aug. 23. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
ha annyira akarna valamit tőled keresne és hidd el megállna a házad előtt
2013. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is így érzem,ő tegyen tegyen érte ha szeretne tőlem valamit,de viszont az is lehet nem? hogy arra vár hogy én szóljak neki...áá fogalmam sincs..
2013. aug. 23. 22:12
 3/3 anonim válasza:
Szólj neki nyugodtan!
2013. aug. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!