Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy hódítsam meg?

Hogy hódítsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy pasi,aki nagyon tetszik nekem.Hogy érjem el hogy belém szeressen,és ő kezdeményezzen?Én nem merem neki elmondani,ilyen apró kis jelekre gondolok ami nem túl feltűnő de levágja egyből hogy mi a célom.
2013. aug. 22. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
szeretlek....ez elég konkrét?!
2013. aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ezlenne a legcélszerűbb,de nagyon félek a visszautasítástól.És nem tudnám elviselni ha kosarat kapnák.Szóval azt szeretném ha már érezne valamit és ő kezdeményezne.
2013. aug. 22. 23:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Ti ismeritek egymást 1-eskével?
2013. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mosolyogj, próbálj érdeklődni felőle, nézz hosszan a szemébe
2013. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet elérni, hogy beléd szeressen..vagy beléd szeret vagy nem. Kezdeményezni persze lehet finoman, burkoltan célozgatni, megkérdezni mi lesz az esti programja és hozzátenni, hogy te unatkozni fogsz, nem tudod mit csinálj.. jó esetben veszi a lapot és elhív valahová. ;)
2013. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De még ezt se merem.Én nem nagyon ismerem,de vannak közös barátaink,és mikor pl.együtt szórakozunk akkor ott van ő is meg ienek.Szóval semmit nem merek, :( Ha a közelemben van nem is merek megszólalni
2013. aug. 22. 23:37
 7/8 anonim ***** válasza:
7 Humorral üsd el a dolgokat:D
2013. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem merek megszolalni,ha ott van,egyszer egy asztalnál ültünk pár barátommal,és ő is megjelent,velem szembe volt szabad hely,és véletlen hozzáértem a lábához a lábbamal,és azt mondta hogy asztal allat nem ismerkedünk és elmosolyosott.
2013. aug. 22. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!