Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány, akiért majd...

Van egy lány, akiért majd megőrülök. Mit csináljak? Hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés

Már egy éve ismerem és nagyon jó beszélő viszonyban vagyunk.

Ő tudja hogy szerelmes vagyok belé. De ő ezt semmisnek kezeli.Nem téma nálunk.Szoktam neki bókolgatni és mondom nagyon jókat szoktunk beszélgetni.Majd most nyáron lesz 5 nap amikor ő és én lent leszünk a Balaton-on. Meg még 22 osztálytárs.Szoktam neki vicceket is mondani.Hogyan szedjem fel?

Én tényleg szerelemből.

Tulajdonságai:nem vagyok kigyurt állat van egy kis izmom

van egy kis felesleg a hasamon kb. 5 kg pluszba vagyok.

De nagyon jól vág az agyam meg kitűnő is lettem.

Ezek nem tudom hogy mennyire számítanak ezért kérném a segítségeteket.Előre is köszönöm!



2013. jún. 16. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
mivel már tudja hogy szereted, csakis rajta áll. a szeretne valamit tőled, már lépett volna, bár egy osztálykirándulás sok mindent kihoz az emberből...
2013. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt mondod "nagyon jól vág az agyam". Használd!
2013. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ő úgymond direkt húzza az agyamat,azt várja szerintem hogy én lépjek.
2013. jún. 16. 12:44
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Nézz ki jobban! Az intelligencia a lányoknak egyáltalán nem számít.
2013. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ezt hogy érjem el?
2013. jún. 16. 13:05
 6/10 anonim válasza:
A lányok nem mernek lépni, hanem várnak.. Ha ô tényleg tudja, hogy szereted és mióta ezt tudja, nem távolodott el tôled, akkor ô is szeret.. Csak arra vár, hogy te lépj..
2013. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Egyáltalán nem távolodott el,sőt ahol vagyok utánam jön a barátnőivel és odajönnek hozzám és beszélgetünk.

2013. jún. 17. 15:01
 8/10 anonim válasza:

# 6-vagyok

Amikor a barátnôivel is beszélgetsz, akkor is éreztetsd azt, hogy te ôt szereted, és a többiek csak mellékesek, viszont ne bántsd meg ôket.:) Amúgy, hány éves vagy ? :)

2013. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
15 És nem is szoktam mert az egyik barátnője az én unokatesóm
2013. jún. 18. 15:28
 10/10 anonim válasza:

Amit fontosnak tartok egy fiúban az az, hogy legyen humoros, nézzen ki jól, és lepjen meg, amikor tud.Biztos örülne a csaj ha elvinnéd kirándulni valahova pár napra.Ha kettesbe vagytok több alkalmad van hogy közelebb ismerd meg.Én lány vagyok, és a pasimat elviszem nyaralni, meg a Balatonon is leszünk..szóval egész nyáron láthatom.Amikor megtudta h elviszem nyaralni nagyon megörült, és le merem fogadni hogy nem fog sose ott hagyni.Azért valljuk be, kevés csaj tenné ezt meg.

Egyszóval sok sikert és vidd el pár napra valahova, örülni fog neki, biztos! :)

2013. jún. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!