Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan hódítsam meg?

Hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés

szóval.

nagyon sok ideig reménytelenül szerelmes voltam egy fiúba akiből pár nap alatt kiábrándultam (mindegy hogy miért, nem részletezném) és ezután észrevettem a körülöttem lévő többi fiút mivel eddig nem vettem őket észre annyira belé voltam esve az előbb említett fiúba.

Most felfigyeltem egy srácra akivel a legjobb barátnőm meg az ő pasija össze akart hozni, azt mondták tetszek neki, mivel a barátnőm pasijának legjobb haverja így egy baráti társaságban is vagyunk sokat. elutasítottam mert akkor még szerelmes voltam. megbántam mivel ahogy most észrevettem nagyon összepasszolnánk és annyi mindenben hasonlítunk hogy az hihetetlen, nagyon megfogott a humora a személyisége, nem is az a nagyon helyes fiú aki körül ugrálnak a nők sőt kicsit nagydarab mégis izmos, az arca se valami David Bacham a szeme viszont elképszetően szép barna, nekem nagyon megtetszett az utobbi időben. általában nem beszélgetünk sokat inkább viccelődünk a másikkal meg ilyenek, filmet is néztünk már együtt egy ágyban eddig sok jelet adott hogy tetszek neki de - most jön a bökkenő - pár nappal ez elött elmentünk a barátnőmmel az ő barátjával meg stb. szokásos szerda esti programra, gondoltam ő is ott lesz megint mint mindig és megint elbeszélgetünk jól meg viccelődünk mint általában de késett sokat aztán megjelent egy csajjal. kicsit lesokkaltam mert ismerem a csajt is és nem gondoltam volna hogy ők ketten ennyire jó kapcsolatot tartanak. odaültek mellénk és egymással beszélgettek nem is velünk. aztán elültek külön tőlünk. nagyon elszomorodtam mert már teljesen úgy éreztem lesz valami köztünk szépen lassan. de nem szeretném feladni. én sajnos hajlamos vagyok arra hogy a férfiakkal játszok és szokszor visszautasítóan viselkedek mikor tetszik valaki hogy küzdjön értem ezt csináltam most is talán ezért vette elő ezt a csajszit a múltkor? nagyon kérlek szépen titeket adjatok tanácsot hogyan hódítsam meg őt és mutassam meg neki hogy jól járna velem :(


2013. máj. 24. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs! Sorry. :((
2013. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Edo Tensei Akatsukival.
2013. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Írtam üzenetet :)
2013. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tanácsom: ne légy elutasító legközelebb ha tetszik egy srác.
2013. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó. tudom, meg is bántam nagyon rossz szokásom ez :(
2013. máj. 24. 18:28
 6/8 A kérdező kommentje:
nem kaptam üzenetet:\
2013. máj. 24. 18:29
 7/8 anonim válasza:
De kaptál :) Nézd meg újra
2013. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem vagyok jártas a témában, de szerintem mond el neki mit érzel. Kérj tőle bocsánatot hogy eltutasitó voltál. Tudom nem könnyű de minél előbb lépned kell.

Sok sikert! :)

2013. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!