Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyikük legyen?

Melyikük legyen?

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy strandon egy nagyon helyesfiúval,tetszik is nekem,elvileg énis neki ,de messze lakik...aztán táborban megismerkedtem egy másikkal aki szerelmes belém igazából ö is tetszik nekem,járnék is vele ha nem jönne össze az első..://szval ez most elég nehéz..:ss segítsetek!szerintem szeretem az elsőt,és ha össze is jön vele,hogy mondjam meg a másiknak úgy,hohy barátok maradjunnk????
2013. aug. 21. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Mondd meg a másodiknak, hogyha nem jönne össze a másik fiúval, akkor ő is jó lesz neked.
2013. aug. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
74%
Fiatal kislányka vagy még. Felteszed a kétkarú mérlegre a két srácot, mint a piacon a felvágottat. Fogalmad sincs a szerelemről. Ha volna, akkor nem kellene ilyen módon méregetned őket.
2013. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.
2013. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egyrészt nem járok piacra:DDmásrészt szerintem szerelmes vagyok az elsőbe..de a másik is tetszik.
2013. aug. 21. 11:41
 5/9 anonim válasza:

A piac itt képletes volt, de ha te ennyit átvitt értelmet nem vagy képes dekódolni, akkor neked aztán mondhatom.


Az én véleményem szerint azt válaszd, akibe szerelmes vagy. A szerelem is mulandó, hát még ha olyat választasz, aki csak "tetszik". És ez utóbbi esetben mindig jöhet valaki, aki jobb nála, akkor pedig meginogsz?


Rolival pedig nem akarok veszekedni, de szerintem nem szerencsés internetes "okosidézetek" alapján élni az életünket.

2013. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi vagyo mások véleményére.én is egyetértek teljesen veled.csak a másik fiúnak hogy mondjam el hogy nem őt választom?nem akrom hogy rosszul érezze magát,és kínos legyen egymás társaságában lennünk..
2013. aug. 21. 12:00
 7/9 anonim válasza:

Ez az élet egy velejáró és sokszor visszaköszönő állomása, ezen túl kell lenned. Sokkal jobb, mintha húznád, hamis reményt adnál bárkinek.


A tipikus esete annak, amikor valami "nem a te hibád, csak te vagy az oka". Nincs okod rosszul érezned magad, tulajdonképpen bocsánatot kérned sincs semmiért, mégis megtesszük.

2013. aug. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!megpróbálok túllépni rajta!
2013. aug. 27. 08:18
 9/9 bettike segits válasza:
vigyázz két szèk közül nehogy a földrees
2014. márc. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!