Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg annyira sértő ha nem...

Tényleg annyira sértő ha nem bujok ágyba olyan sráccal akit az este ismertem meg? Miért viszi ez a pasikat arra, hogy roszindulatu legyen?

Figyelt kérdés
Nem mentem bele az egy éjszakás kalandba,de nem ugy tünt a srác,hogy nem akarna semmit töllem,3 hétig bolonditott telefonon,neten és mikor végre találkoztunk a távolság miadt,fél ora utan othagyot a diszkoba,azota nem szolt hozzám,ez volt a szivatás amiért nem feküdtem le vele?vagy csak ilyen görény?lehet gyerekes de 3 napja eszt ''emésztem''

2013. aug. 19. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem emészd még azt a helyesírási kézikönyvet is, de előtte olvass bele.
2013. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szokott ilyen lenni. Továbbállt és ment a következő ribizlire. Ezért aztán tényleg nem neked kéne magadnak rosszul érezned.
2013. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Komolyan ezen rágódsz?!
2013. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem volt szerencséd...próbálj meg valami normális fiút találni. :)
2013. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Miért ne lenne rosszindulatú? Látja, hogy nincs esélye nálad. Nem értem a lányokat. Elvárják, hogy még akkor is "nyaljuk a s*eggüket" ha abból nincs semmi hasznunk. Nektek nem társ kell, hanem kutya.

Bocs, tudom, hogy a te esetedben egyéjszakás kalandról van szó, de ezt most muszáj volt leírnom.

2013. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vélhetően csak dugni lettél volna jó neki, de ezt a helyesírásod alapján nem csodálom, eszed nem sok lehet, ne haragudj...
2013. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!