Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi kell a pasinak, hogy...

Mi kell a pasinak, hogy érezze, h lehet esélye nálam, de ne bízza el magát?

Figyelt kérdés

A fiúknál van ez a "vadászösztön",ami szerintem elég fontos...nem akarok könnyen adni magam,nem akarom,h egyértelmű legyen,h megkaphat.:D Főleg mert sok csaj odadobná magát neki,én nem akarok beállni a sorba. Úgy érzem,érdeklem őt,de meg szeretnék bizonyosodni róla.:) Mióta megismertem,azóta facebookon csetelünk,párnaponta ír egyikünk a másiknak (felváltva). Ő hívott talizni,de nem randi volt,mert ismerősei is voltak velünk. Egész jó volt.:) Azóta egyszer írt,de csak keveset beszéltünk. Most mi legyen? Csak simán várjak,h elhívjon egy újabb találkára? Vagy adnom kéne neki valami pozitív visszajelzést? Esetleg el kéne hívnom nekem? Konkrétan ő sem és én sem mondtuk ki,h tetszünk egymásnak,de talán egyértelmű (utalgatások,kis flört).

20/L


2013. aug. 20. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:

20 évesen már illene ezt neked is tudni.

Nyugodtan elhívhatod, ha szeretnél tőle valamit.

Az meg, hogy mennyire bízza el magát, vagy sem - egyénfüggő. Fölösleges találgatni, úgysem fog bejönni.

2013. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
VAgy lehetnél teljesen őszinte, akár...
2013. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan lány aki egész életében ezt a sportot űzi a fiukkal. Sok jobbreményű kapcsolat halt már el ilyen megfontolásból.
2013. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!